Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Sanchez przeciwko Norwich pomimo problemu ścięgna udowego?

Sanchez przeciwko Norwich pomimo problemu ścięgna udowego?

Oczekuje się, że Alexis Sanchez wystąpi w Arsenalu przeciwko Norwich pomimo lekkiego urazu ścięgna udowego, podczas gdy Alex Oxlade-Chamberlain mógłby już wrócić.

Arsene Wenger, menedżer Arsenalu ujawnił, że Alexis Sanchez nabawił się małego problemu ze ścięgnem udowym przed niedzielnym spotkaniem Premier League z Norwich, ale ma nadzieję, ze reprezentant Chile może zagrać.

Sanchez jest w pełni formy po tym jak dał swój pokaz w wygranym meczu Ligi Mistrzów 3-0 nad Dinamo Zagreb w wtorek, zdobywając dwie bramki i asystujący przy golu Mesuta Özila, stąd też Wenger ma nadzieję, że były zawodnik Barcelony może po raz kolejny pokazać się w składzie Arsenalu na najbliższy weekend.

– Alexis miał lekki uraz ścięgna udowego. Będę oceniać to dokładnie później – Wenger powiedział na konferencji prasowej.

– Jednakże to może nie być odpowiedni czas, by odpoczywał.

Tymczasem Alex Oxlade-Chamberlain może powrócić na boisko po dłuższej kontuzji. Theo Walcott jest już prawie zdrów, ale nadal nie jest gotowy, aby w pełni grać.

– być może Oxlade-Chamberlain zjawi się w składzie [w niedzielę] – Wenger dodał.

– Walcott nie będzie gotowy na niedzielę. Musi przejść jeszcze kilka etapów rekonwalescencji. Będzie miał kilka testów czwartek. Zaczął grać ponownie bez złych sygnałów, więc mamy nadzieję, że niedługo wróci. Każdy, kto grał we wtorek jest w pełni zdrowy i dostępny.

Arsenal przegrał ostatnio w lidze z West Brom 1-2 i Wenger jest zdesperowany, by zadośćuczynić to przeciwko Norwich.

– wynik z West Brom był zły, był wręcz niefortunny, ale spojrzymy co było nie tak i by to poprawić – zaznacza Arsene.

 
Źródło: Four Four Two Stats Zone.

O Łukasz Pietnicki

Zobacz również

Arsene Wenger

Początki obiecywanych zmian w Arsenalu

Arsenal rozpoczął obiecaną restrukturyzację personelu pomocniczego Arsene Wengera, zaczynając od nominacji Hussa Fahmiego z Team ...

Dodaj komentarz

albo