Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Raport zdrowotny przed meczem z Dinamo Zagreb

Raport zdrowotny przed meczem z Dinamo Zagreb

Przyszedł czas na raport zdrowotny. Oto co moglismy uslyszeć od Arsene Wengera, który wypowiadał się dla ArsenalPlayer:

 

Na temat drużyny …

– Coquelin i Arteta nie będą grać. Arteta przez krótki czas natomiast Coquelin na dłuższy. Jak spore są obrażenia jeszcze tego nie wiemy ale będziemy pewni jeszcze dzisiaj. Wszyscy z sobotniego meczu są dostępni nawet Ramsey jest dostępny.

Na temat kontuzji Coquelina …

– Przynajmniej na miesiąc nie będzie dostępny. Jestem troszkę bardziej ostrożny, ponieważ mieliśmy sporo niemiłych niespodzianek podczas skanów … Myślę że drużyna będzie pozbawiona Coquelina przez następne miesiące.

Na temat większej ilości kontuzji niż w większości klubów …

– Na ten moment tak to wygląda ale muszę powiedzieć że mieliśmy bardzo ciężki listopad. Do meczu z Sheffield Wednesday wszystko wyglądało dobrze pod tym względem, jednak od tamtego momentu straciliśmy kilku graczy. Teraz mamy Ramseya i w następny weekend powróci Oxlade-Chamberlain. Potem następny będzie Walcott. Co do zawodników którzy mieli długoterminowe kontuzje to niektórzy z nich byli kontuzjowani w poprzednim sezonie jak Rosicky i Welbeck.

 

Zródło: Arsenal.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo