Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Ramsey: Przyjemnie jest powrócić

Ramsey: Przyjemnie jest powrócić

Walijski Kanonier miał swoją szanse w meczu z Norwich City. Był to jego powrót po kontuzji. Oto, co powiedział zawodnik zaraz po skończonym meczu:

– Było przyjemnie powrócić i pograć parę minut. Mam nadzieje że w następnych meczach powróci moja forma.

– To było oczywiście trochę rozczarowujące aby zdobyć bramkę, a potem ją stracić. Nasz przeciwnik zasłużył na ten punkt. Musimy to nadrobić w następnych meczach.

– Przeciwnik starał się, aby mecz nie był dla nas łatwy. Zagrali parę długich piłek i było ciężko z ich przechwyceniem a następnie wdrożeniem naszej presji. Robili to bardzo dobrze. Remis jest sprawiedliwym rezultatem.

– Każdy mecz jest w tej chwili ważny. Jest bardzo ciasno i nie chcemy tracić żadnych punktów. Nie chcemy gonić stawki, ale zobaczymy co będzie pod koniec sezonu. Chcemy się odbić i w sobotę powrócić na ścieżkę zwycięstwa.

 

Zródło: Arsenal.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Arsene Wenger

Początki obiecywanych zmian w Arsenalu

Arsenal rozpoczął obiecaną restrukturyzację personelu pomocniczego Arsene Wengera, zaczynając od nominacji Hussa Fahmiego z Team ...

Dodaj komentarz

albo