Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Felietony / Felietony o piłce / Podsumowanie 12 tygodnia Premier League

Podsumowanie 12 tygodnia Premier League

Dwunasty tydzień w Premier League dobiegł końca. Oto jak wyglądał ten tydzień:

Sobota, 7 listopada

Newcastle wygrało na wyjeździe z Bournemouth 1-0. Ayoze Pérez (asysta G. Wijnaldum) strzelił bramkę w 27 minucie spotkania. W 44 minucie D. Janmaat otrzymał zółty kartonik. W drugiej połowie otrzymali kartki H. Arter (69), A. Smith (83) oraz C. Tioté (88).

Leicester wygrało u siebie z Watford 2-1.  W pierwszej połowie było dosyć słabo. Druga połowa już ociekała w bramki. W 52 minucie N. Kanté strzelił pierwszą bramkę dla gospodarzy. Następna pojawiła się 13 minut później, J. Vardy wykorzystał karnego po faulu Gomesa który otrzymał zółty kartonik. W 75 minucie T. Deeney również wykorzystał rzut karny.

Sunderland przegrało u siebie z Southampton 0-1. W p