Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Nowości / Zawodnicy / Pierwsza tura meczów w reprezentacjach zakończona

Pierwsza tura meczów w reprezentacjach zakończona

Oto jak kanonierzy spisywali się podczas trwającej przerwy reprezentacyjnej

Alexis Sanchez – grał całe 90 minut w reprezentacji Chile. Chile zremisowało z Kolumbią 1-1 .

Petr Cech – nie grał w spotkaniu z Serbią. Czesi wygrali z Serbią 4-1.

Kieran Gibbs – nie grał w spotkaniu z Hiszpanią. Hiszpania wygrała z Anglią 2-0.

David Ospina – podobnie jak Alexis Sanchez grał całe 90 minut. Wynik Chile vs Kolumbia 1-1.

Olivier Giroud oraz Laurent Koscielny – Giroud grał 68 minut i strzelił bramkę, natomiast Laurent Koscielny rozegrał cały mecz. Francja wygrała 2-0 z Niemcami.

Santi Cazorla – strzelił bramkę w 84 minucie spotkania z Anglią. Hiszpania wygrała z Anglią 2-0.

Gabriel Paulista – nie grał w spotkaniu przeciwko Argentynie. Argentyna vs Brazylia 1-1.

Joel Campbell – grał 73 minuty w spotkaniu Costa Rica vs Haiti. Wynik meczu 1-0 dla gospodarzy.

Alex Iwobi – nie grał w spotkaniu Królestwo Suazi vs Nigeria. W meczu nie było żadnych bramek.

Serge Gnabry – grał 46 minut w meczu U21 Niemcy vs Azerbejdżan. Spotkanie zakończyło się 3-1 dla gospodarzy.

Calum Chambers, Chuba Akpom – Akpon grał 70 minut natomiast Chambers grał cały mecz w spotkaniu U21 Bosnia vs England. Spotkanie zakończyło się bezbramkowo.

Wojciech Szczęsny – grał cały mecz w meczu Polska – Islandia. Wynik 4-2 dla Polski.

Gedion Zalalem – grał cały mecz w spotkaniu U23 Brazylia vs Stany Zjednoczone. Wynik meczu 2-1 dla Brazyli.

Glen Kamara – grał cały mecz w drużynie Finlandii U21. Finlandia przegrała 2-0 z gospodarzem meczu czyli Austrią.

Zródło: Arsenal.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...