Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Nowości / Z boiska / Petr Cech – wypowiedź pomeczowa

Petr Cech – wypowiedź pomeczowa

Petr Cech miał okazje wypowiedzieć się po przegranym meczu z West Broomwich Albion. Oto co mogliśmy od niego usłyszeć:

Na temat jednych z tych dni …

Myślę że nie chcemy wziąć uznania dla West Brom. Przez 90 minut nasza strona była lepsza. Mieliśmy szanse i mnóstwo okazji ale mieliśmy pecha i zaliczyliśmy samobója. Po za tym wyglądaliśmy jak drużyna która wygra ten mecz nawet w drugiej połowie spotkania.

Na temat drugiej połowy…

– Myślałem że uzyskując rzut karny będziemy mieć możliwość poszukania szansy na zdobycie 3 bramki, ale to spotkanie nie podążało po naszej stronie. Spodobała mi się nasza reakcja, ale wszystko szło troszkę przeciwko nam. Staraliśmy się do ostatniej minuty i tworzyliśmy okazje. Musimy się przegrupować i kontynuować pracę.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 1 października 2017 o godzinie 13:00 Zaloguj się, ...