Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Nowości / Z boiska / Oczami przeciwnika: Trener Zoran Mamić o dzisiejszym meczu

Oczami przeciwnika: Trener Zoran Mamić o dzisiejszym meczu

Trener Zoran Mamić oraz Ivo Pinto zawodnik Dinamo Zagrzeb wypowiedzieli się do mediów na temat dzisiejszego spotkania z Arsenalem. Oto co mogliśmy od nich usłyszeć:

– Przyjechaliśmy tutaj do jednego z najpiękniejszych stadionów na świecie i chcemy pokazać na co nas stać. Wiemy o potędze Arsenalu i wiemy ze będzie to ciężki mecz dla nas. Są naprawdę dobrą drużyną i są naprawdę dobrzy, kiedy grają pod presją tak jak w tym meczu. Mają dalej możliwość dostania się do następnego etapu Champions League i wiem że dadzą z siebie wszystko, aby wygrać. Zrobimy wszystko aby mieć dobry rezultat – powiedział Mamić

– Wszyscy wiemy, że to nie będzie proste, ale zrobimy wszystko aby uzyskać pozytywny rezultat. Myślę że każdy zawodnik ma marzenie aby zagrać w Champions League przeciwko najlepszym drużynom. Jesteśmy szczęśliwi że możemy tutaj być. W piłce wszystko jest możliwe i spróbujemy to pokazać w tym meczu – powiedział Ivo Pinto.

 

Zródło: GNKDinamo.hr – oficjalna strona klubu.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 39 tygodnia Kanonierów

Dnia 25.09.2017 (poniedziałek) Arsenal rozegra swój mecz o godzinie 21:00. W meczu tym niewątpliwie faworytem ...

Dodaj komentarz

albo

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *