Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Bez kategorii / Oczami przeciwnika: Po meczu WBA vs Arsenal

Oczami przeciwnika: Po meczu WBA vs Arsenal

Co myśli o spotkaniu nasz przeciwnik tego mogliśmy się dowiedzieć na stronie wbapoland.com . Oto co możemy tam przeczytać:

Przed spotkaniem West Bromwich Albion z Arsnelem nikt nie dawał drużynie z Birmingham większych szans. Kanonierzy przyjechali na The Hawthorns jako zespół, który bił się o lidera. Drozdy osłabione brakiem kilku kluczowych zawodników były wręcz skazane na pożarcie.

Tony Pulis nie raz pokazywał, że wie jak zwyciężać z największymi. Poprzez defensywę nie do zmontowania, do ataku i graniem z kontry. Tak było i tym razem! Dzisiejszego popołudnia West Bromwich Albion pokonali Arsenal 2:1! Bramki w tym meczu zdobywali James Morrison oraz Mikel Arteta (samobójcza), zaś dla przyjezdnych Olivier Giround.

Nieco lepiej rozpoczęli mecz podopieczni Tony’ego Pulisa, ale tuż przed upływem drugiego kwadransa – zgodnie z planem wydawałoby się – objęli prowadzenie Kanonierzy. Futbolówkę do siatki z bliskiej odległości wpakował do siatki Olivier Giroud po fantastycznym dośrodkowaniu Mesuta Ozila.

Początek marszu na fotel lidera? Nic bardziej mylnego. Już kilka minut później gola wyrównującego zdobył James Morrison, a w 40. minucie prowadził już West Brom. Spod linii końcowej futbolówkę w pole bramkowe zagrywał McClean, a ta odbiła się od Mikela Artety i wpadła do siatki.

Tuż po zmianie stron i strzale Ozila słupek uchronił gospodarzy przed utratą bramki i jednocześnie prowadzenia. Arsenal przez całą drugą odsłonę próbował zdobyć drugiego gola, ale jak nie błyszczał między słupkami Boaz Myhill, to gościom nie sprzyjało szczęście. Gospodarze najbliższej podwyższenia prowadzenia byli po dośrodkowaniu Chrisa Brunta z rzutu rożnego, lecz Craig Dawson głową uderzył w poprzeczkę. Najlepszą szansę dla The Gunners zmarnował kilka minut przed końcem Santi Cazorla, który przestrzelił z rzutu karnego.

Pozostało nam jeszcze przytoczyć wypowiedź Toniego Pulisa, którą mogliśmy znaleźć na oficjalnej stronie naszego przeciwnika.

– Chciałbym podziękować fanom Albionu – naprawdę pomogli nam w finałowych 10 minutach spotkania. To był ciężki czas ale trzymali się nas.

– Myślę że mieliśmy kilka spotkań w których ich rozczarowaliśmy ale to spotkanie potrafi to naprawić.

– Arsenal grał bardzo dobrze w szczególności w drugiej połowie spotkania. Sanchez oraz Cazorla to wspaniali gracze. Jesteśmy wdzięczni za to zwycięstwo – nasi chłopcy zasłużyli dzisiaj na ten rezultat.

– Graliśmy lepiej i otrzymaliśmy rezultat. Jesteśmy szczęśliwy z naszej elastyczności i ducha.

Tony Pulis miał okazje również wypowiedzieć się na temat rzutu karnego wykonywanego przez Santiego.

– Myślałem że zostanie zapytany, aby wykonać rzut jeszcze raz ale powtórka pokazała że nasi zawodnicy nie przekroczyli linii. To tylko pokazuje jak bardzo potrzebujemy technologii.

Zródła: wbapoland.com, wba.co.uk