Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Nowości / Kolejne punkty uciekają, Norwich City vs Arsenal 1-1

Kolejne punkty uciekają, Norwich City vs Arsenal 1-1

Arsenal remisuje to spotkanie 1-1, a strzelcem bramki dla Kanonierów był Mesut Özil. Oto relacja z całego meczu:

W 3. minucie na pierwszy strzał w tym meczu zdecydował się Alexis Sanchez. Piłka jednak znalazła się bardzo blisko lewego słupka bramki.

W 7. minucie mieliśmy pierwszą interwencję lekarza – Laurent Koscielny doznał urazu biodra. Na pewien czas opuścił on boisko i po kilku minutach Arsene Wenger zdecydował się na zmianę. W miejsce Francuza pojawił się Gabriel. Nie wiemy, jak poważna okaże się kontuzja Koscielnego.

Aaron Ramsey w 13, minucie dopuścił się faulu, po którym gospodarze mieli szanse na strzelenie gola. W dalszym ciągu mieliśmy wynik bezbramkowy.

W 16. minucie po bardzo składnej akcji, Monreal dośrodkował płasko piłkę w pole karne, jednak strzał Mesuta Özila został zablokowany.

19. minuta i kolejne dośrodkowanie Monreala w pole karne. Giroud niestety nie może dopaść do piłki.

Po 20. minutach pochwalić można Mathieu Flaminiego. Defensywny pomocnik Arsenalu dobrze wywiązuje się ze swoich zadań i nie dopuszcza rywali do konstruowania akcji ofensywnych.

Alexis Sanchez oddaje bardzo mocne uderzenie zza pola karnego, Ruddy jednak broni ten strzał w 26 minucie. Chwilę później mieliśmy kontrę gospodarz, aczkolwiek Petr Cech bez problemu poradził sobie z interwencją.

30. minuta i pierwsze trafienie w tym meczu! Alexis Sanchez przejmuje piłkę przed polem karnym i posyła świetne podanie Özilowi. Ten widząc, że Ruddy jest wysunięty strzela lekkim lobem i piłka wpada do bramki. Niemiec potwierdza, że cały czas jest w gazie!

Chwilę później Ramsey oddaje strzał, jednak po rykoszecie mamy rzut rożny, do którego podchodzi Özil. Tym razem bez bramki dla Kanonierów.

42. minuta i potężna bomba Brady’ego na bramkę Arsenalu. Cech z ledwością broni ten strzał.

43. minuta i pada bramka dla gości. Autorem gola jest Grabban, a winę za nią ponosi Gabriel Paulista.

48. minuta i sędzia gwiżdże. Mamy wynik 1-1 do przerwy.

Przez pierwsze minuty drugiej odsłony meczu oglądamy akcje Arsenalu, jednak nic z nich nie wynika. Wynik wciąż remisowy.

52. minuta i szanse na wykorzystanie błędu defensywy Kanarków marnuje Olivier Giroud.

W 56. minucie O’Neil dostaje żółtą kartkę za zatrzymanie rozpędzonego Ramseya. Słuszna decyzja arbitra. Rzut wolny po tym faulu wykonał Mesut Özil, niestety piłka trafiła w mur.

Dwie minuty później oglądamy przykrą sytuację, w której Alexis Sanchez musi opuścić boisko. Jest to uraz mięśniowy i można tu jedynie winić za głupotę Arsene Wengera, który świadomy był zagrożenia. W miejsce Chilijczyka melduje się Joel Campbell.

70. minuta i potężny strzał z główki oddaje Hoolahan. Cech krańcami palców wybija piłkę na rzut różny.

Na boisku pojawia się Alex Oxlade-Chamberlain w miejsce Aarona Ramseya.

Niestety, mimo 3 doliczonych minut do końca meczu, Arsenal nie jest w stanie wygrać tego spotkania. Z pewnością nie będzie to mile zapamiętany wyjazd na Carrow Road, gdyż pomimo tylko 1 punktu, Arsenal kończy to spotkanie z kontuzjami Koscielnego i Sancheza. Zapowiada się czarny grudzień dla Kanonierów.

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Jeden komentarz

1. Czekam co tym razem Wenger powie. Strzeli mnie jak znowu będzie mówił o pechu. Wenger jak wierzysz w takie coś to idź do jakiegoś szamana.