Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Flamini i Bellerin po meczu z Dynamo Zagreb

Flamini i Bellerin po meczu z Dynamo Zagreb

O wyniku…
MF: – Myślę, że wynik jest świetny. Graliśmy bardzo dobrze. Ważnym było dla nas i kibiców, by wrócić do gry w Lidze Mistrzów. Gratulacje dla wszystkich chłopaków. 

O tym, czy Arsenal pokazał swoje prawdziwe oblicze…
HB: – Wydaje mi się, że drużyna wiedziała, jak ważne jest zwycięstwo i musieliśmy do tego doprowadzić. Wszyscy podołali temu zadaniu. Teraz zagramy już o wszystko, ale mecz z Dynamo był też dla nas ważnym sprawdzianem w kwestii pozostania w Lidze Mistrzów. Zespół dobrze odpowiedział na ostatnie wyniki. 

O meczu z Olympiacosem…
MF:Wiemy, że nie będzie łatwo, ale jesteśmy gotowi na takie pojedynki. Teraz musimy się zregenerować, ponieważ wiele dziś z siebie daliśmy. Zagraliśmy dobry mecz i mamy teraz czas, by myśleć o Olympiacosie. 

O tym, czy Arsenal będzie zagrożeniem, kiedy zakwalifikuje się do kolejnej rundy…
HB: – Tak mi się wydaje. Drużyna pokazuje to przez cały sezon. Mamy sporo kreatywności, jakości w ataku i bronimy się bardzo solidnie.Mecze jak ten pokazują potencjał drużyny i kiedy powrócą już kontuzjowani gracze, to faktycznie możemy stać się prawdziwym zagrożeniem dla rywala. 

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo