Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z innego boiska / Z innego boiska: Czy Chelsea planuje pozbyć się Diego Costy ?

Z innego boiska: Czy Chelsea planuje pozbyć się Diego Costy ?

Rozpoczyna się przerwa reprezentacyjna. Wiec możemy troszkę nadrobić newsów z innych boisk. Natrafiliśmy na taki artykuł na ChelseaLive.pl

 

Według najświeższych plotek Chelsea planuje sprzedaż Diego Costy. W miejsce Brazylijczyka skład The Blues miałby zasilić Gonzalo Higuain.

27-letni Costa zdobył w obecnym sezonie 3 gole na 15 rozegranych spotkań – na podobnym etapie zeszłego roku miał na swoim koncie 11 bramek.

Mała skuteczność zawodnika to nie jedyny problem – Diego zyskał sobie opinię boiskowego zabijaki czego skutkiem są nie tylko jego kolejne meczowe zawieszenia, ale też uprzedzenia arbitrów, którzy wolą pokazać mu żółtą kartkę niż zadecydować o przyznaniu Chelsea rzutu karnego.

Skuteczność w ofensywie to jedna z przyczyn fatalnego początku sezonu. W ten klimat wkomponował się ściągnięty latem Radamel Falcao, który nie trafił do tej pory do siatki rywali ani razu. Do roszad w składzie miałoby dojść już zimą, wówczas na Stamford Bridge miałby trafić Gonzalo Higuain.

Argentyńczyk podkreślał niedawno, że nie zamierza opuszczać Napoli jednak odpowiednia suma pieniędzy mogłaby to zmienić. W stronę zawodnika zerkają Manchester United oraz Arsenal, a jego wartość wycenia się nawet na 64 mln funtów.

 

Portal Chelsealive.pl zebrało tą informację z Daily Star. Myślę że coś w tym jest. A wy co o tym myślicie? Plota?

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Reprezentacja Angli wzywa Chambers’a i Holding’a

Rob Holding i Calum Chambers zostali powołani do reprezentacji Anglii w tegorocznych Mistrzostwach Europy Under-21. ...

Dodaj komentarz

albo