Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Cech: Musimy zagrać z zimną głową

Cech: Musimy zagrać z zimną głową

Petr Cech przed Derbami Północnego Londynu uważa, że piłkarze Arsenalu powinni podejść do tego starcia z zimnymi głowami. Dla Czecha będzie to pierwszy występ w meczu takiej wagi, jednak wie on doskonale, co zrobić, by uzyskać pozytywny rezultat.

– Nie mogę się już doczekać tego meczu. To wielkie spotkanie, z wyjątkową atmosferą i rzecz jasna to derby, w których dwie drużyny chcą być na czele tabeli – powiedział dla Arsenal Player.

– W naszej sytuacji chcemy być pewni, że wygramy i pozostaniemy na pierwszym miejscu. W ich przypadku, potrzebują punktów, by wejść do top four.

– Czuć, ile ten mecz znaczy dla kibiców, ale dla piłkarzy również. Chcesz wygrywać każde spotkanie i jeśli to wyjątkowy mecz, to pragniesz dodatkowej frajdy dla fanów. Miejmy nadzieję, że podtrzymamy tradycję i wygramy.

– Musimy zagrać z sercem i z zimną głową. W tego typu meczach musisz być pewny, że grasz we właściwy sposób, bo wystarczy jeden błąd, jeden rzut wolny, jedno przewinienie, a wszystko to może zmienić losy spotkania – zakończył.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo