Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Campbell – wypowiedź po meczu z Tottenhamem

Campbell – wypowiedź po meczu z Tottenhamem

Joel Campbell również znalazł 5 minut dla mediów. Oto co mogliśmy od niego usłyszeć.

Jak sobie radził nie grając od początku sezonu…

– Oczywiste jest to, że jako zawodnik chcesz zawsze grać, ale musimy się liczyć z tym, że jest u nas dużo bardzo dobrych zawodników, więc musisz być cierpliwy i wykorzystać większość możliwości, kiedy masz okazje.

Na której pozycji chciałby grać…

– Jestem szczęśliwy grając na każdej pozycji. Mogę grać w centrum, ale najlepiej się czuje po prawej stronie boiska i staram się wykonywać jak najlepszą robotę.

Czy chce odejść z klubu…

– Nie. Jestem zawodnikiem Arsenalu i jestem tutaj szczęśliwy. Walczę o to, aby osiągnąć to, co zaplanowałem i mam zamiar zostać tu jak najdłużej.

O tym czy zrobił wystarczająco, aby mieć stałą pozycję w wyjściowej jedenastce…

– W piłce nigdy tego nie wiesz. Jestem skupiony na grze i wychodzi mi to dobrze, jak na moje możliwości, teraz to należy do decyzji managera.

O tym co Arsene Wenger powiedział do niego…

– Normalne rzeczy. Jeżeli gram, ponieważ ma zaufanie do mnie, to staram się wykonać najlepiej robotę, jak tylko potrafię.

Czy stara się być w pierwszym składzie…

– Tak. Staram się wykorzystywać wszystkie szanse, ale wiem że to co stanie się później zależy od managera. Tak jak powiedziałem, skupiam się na grze i staram się grać jak najlepiej, reszta należy do niego.

Na temat rezultatu…

– Graliśmy bardzo dobrze w drugiej połowie meczu i robiliśmy, co mogliśmy, aby wyrównać. Graliśmy u siebie i były to derby, więc chcieliśmy wygrać, ale zdobycie punktu to również pozytywny rezultat.

Na temat remisu Manchesteru City…

– Jesteśmy szczęśliwi ponieważ dołączyliśmy z City do górnej pozycji w tabeli , ale mamy przed sobą długą drogę w lidze i potrzebujemy spokoju i wygrać tyle meczy, ile się da.

O zmęczeniu…

– Mamy teraz przerwę reprezentacyjną, ale w każdym razie mamy zawodników, którzy powracają po kontuzjach i to jest ważne dla drużyny.

Na temat kontuzji…

– Taka jest piłka. To jest sport kontaktowy i zawsze będą kontuzje.

 

Źródło: Arsenal.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Jeden komentarz

  1. Łukasz Pietnicki

    Widać, że chłopak się stara. Ma teraz swoją szansę, życzę mu by ja wykorzystał jak może, bo potencjał w nim jest na pewno. Brakuje tylko ogrania 🙂

Dodaj komentarz

albo