Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Boss: Musimy zaglądnąć w głąb siebie

Boss: Musimy zaglądnąć w głąb siebie

Po porażce z West Broomwich Albion, Kanonierzy na pewno nie mają powodu do radości w szczególności, iż drużyna Arsenalu spadła na przeklętą pozycję 4. w Premier League. Przyszedł czas na refleksje, oto co mogliśmy usłyszeć od managera Kanonierów, który wypowiadał się dla Arsenal Player:

– Rezultat nie odzwierciedla gry, ale niestety musimy zaglądnąć w głąb siebie. Myślę że kiedy prowadziliśmy 1-0 stwierdziliśmy, iż gra będzie prosta, ale nasi przeciwnicy pokazali że mogą strzelić bramki, nawet nie posiadając piłki.

– To sytuacja, do której musimy dojrzeć. W drugiej połowie daliśmy z siebie absolutnie wszystko. Mieliśmy pecha i zły dzień, ponieważ zaliczyliśmy samobója, nie wykorzystaliśmy karnego, ale patrząc na całokształt nie zasłużyliśmy, aby przegrać to spotkanie.

– Musimy zaglądnąć w głąb siebie i pomyśleć dlaczego się nam to przydarzyło? Myślę, że zagubiliśmy część naszego skupienia kiedy prowadziliśmy 1-0. To frustrujące, to jest rozczarowujące i to, co chcesz nauczyć się z gry to tego, że nie zasługujesz, aby przegrać. 

– Mieliśmy 72% posiadania piłki i jeśli przegrasz musisz zobaczyć w głąb siebie i przemyśleć co się stało.

 

Źródło: Arsenal.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo