Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Boss: Gra Özila jest coraz bardziej zbilansowana

Boss: Gra Özila jest coraz bardziej zbilansowana

Wenger nie ukrywa, że styl gry Mesuta Ozila się zmienia. Mogliśmy to nawet zobaczyć, kiedy strzelił bramkę w meczu z Dinamo. Wenger jest zadowolony z tego, że niemiecki zawodnik potrafi w dobrym momencie wbiegać w pole karne. Oto, co mogliśmy usłyszeć od Arsene Wengera wypowiadającego się dla Arsenal Player.

– Co jest ciekawe jeżeli chodzi o Mesuta to to, że nie jest tylko asystentem, lubi teraz wykańczać akcje. Pokazał w tym meczu, że potrafi wbiegnąć w pole karne.

– Wcześniej grał, jakby nie miał do tego za wielkiej obsesji [do strzelenia bramki] i chciał być bardziej asystentem. Myślę, że teraz ma teraz jest większy bilans asyst oraz wykończenia akcji.

– Na starcie pierwszego sezonu było wiele sceptycyzmu na jego temat. Teraz jakość tego zawodnika dała nam parę opcji. Na tą chwile ma wsparcie każdego kto kocha Arsenal.

– Patrzysz na zawodników, którzy mają nasze wsparcie i widzisz kto je ma. Myślę że najlepszym zawodnikiem asystującym jest Ozil, ale mamy również innych zawodników.

– Mamy Alexisa, Ramseya, Cazorle – to wszyscy, którzy potrafią tworzyć szanse. Możemy zobaczyć, że Campbell w inne wieczory potrafi stworzyć dobre sytuacje dla Alexisa. Myślę, że wszyscy nasi zawodnicy mają techniczną zdolność, aby to zrobić.

 

Zródło: Arsenal.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo