Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Nowości / Zawodnicy / Boss: Gra Özila jest coraz bardziej zbilansowana

Boss: Gra Özila jest coraz bardziej zbilansowana

Wenger nie ukrywa, że styl gry Mesuta Ozila się zmienia. Mogliśmy to nawet zobaczyć, kiedy strzelił bramkę w meczu z Dinamo. Wenger jest zadowolony z tego, że niemiecki zawodnik potrafi w dobrym momencie wbiegać w pole karne. Oto, co mogliśmy usłyszeć od Arsene Wengera wypowiadającego się dla Arsenal Player.

– Co jest ciekawe jeżeli chodzi o Mesuta to to, że nie jest tylko asystentem, lubi teraz wykańczać akcje. Pokazał w tym meczu, że potrafi wbiegnąć w pole karne.

– Wcześniej grał, jakby nie miał do tego za wielkiej obsesji [do strzelenia bramki] i chciał być bardziej asystentem. Myślę, że teraz ma teraz jest większy bilans asyst oraz wykończenia akcji.

– Na starcie pierwszego sezonu było wiele sceptycyzmu na jego temat. Teraz jakość tego zawodnika dała nam parę opcji. Na tą chwile ma wsparcie każdego kto kocha Arsenal.

– Patrzysz na zawodników, którzy mają nasze wsparcie i widzisz kto je ma. Myślę że najlepszym zawodnikiem asystującym jest Ozil, ale mamy również innych zawodników.

– Mamy Alexisa, Ramseya, Cazorle – to wszyscy, którzy potrafią tworzyć szanse. Możemy zobaczyć, że Campbell w inne wieczory potrafi stworzyć dobre sytuacje dla Alexisa. Myślę, że wszyscy nasi zawodnicy mają techniczną zdolność, aby to zrobić.

 

Zródło: Arsenal.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Wenger – Jak Theo oraz Hector się udoskonalili

Po tym, jak cała drużyna pokazała, na co ich stać stało się niezwykle trudno Bossowi ...

Dodaj komentarz

albo

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *