Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Arsenal z nowym kontraktem dla Özila

Arsenal z nowym kontraktem dla Özila

Powołując się na brytyjską gazetę Daily Mirror wszystko wskazuje na to, że szykowana jest nowa umowa dla Mesuta Özila. Obecny kontrakt niemieckiego Mistrza Świata kończy się za 2 lata, jednak jego imponująca forma w tym sezonie miała spowodować, że klub chciałby zatrzymać go do 2019 roku.

Latem 2013 roku został pozyskany z Realu Madryt za 42 miliony funtów i pierwszy sezon nie należał do jego najlepszych. Dopiero w kolejnym wygrał on Mundial w Brazylii, a w obecnym pokazuje klasę i spójną grę, którą Arsene Wenger oczekiwał od samego początku.

W rzeczywistości po jego znakomitym występie przeciwko Evertonowi, który miał miejsce w obecnych rozgrywkach, Arsene Wenger powiedział:

– Wolę patrzeć na jego grę, niż o nim mówić.

Dotychczas Theo Walcott i Santi Cazorla przedłużyli swoje kontrakty i teraz zarząd Kanonierów chce, by Alexis Sanchez i Mesut Özil podążyli za swoimi kolegami.

 

Źródło: Daily Mirror

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo