Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Ciekawostki / Ciekawostki ogólne / 2 000 bramek Kanonierów za Arsene Wengera

2 000 bramek Kanonierów za Arsene Wengera

Już wcześniej o tym pisaliśmy, iż Olivier Giroud niedawno strzelił 2000. bramkę dla Kanonierów za panowania Arsene Wengera. Francuski zawodnik przyłożył się do tego wyniku strzelając 66 bramek. Musimy jednak wspomnieć o tym, iż bardziej do tego wyniku przyczynił się Theo Walcott strzelając 80 bramek tym samym zajmując 5. miejsce jeżeli chodzi o bramkostrzelność w tabeli „2,000 Goals Under Wenger” (zabrakło mu 4 goli do Roberta Piresa). Aaron Ramsey także miał swój udział w tym wyniku strzelając 38 bramek. Sanchez jak do tej pory strzelił 32 bramki. Później mamy Tomasa Rosickiego (28), Santiego Cazorle (27), Laurenta Koscielnego (18), Mikela Artete (16), Mesuta Ozila (14), Mathieu Flaminiego (13), Alex Oxlade- Chamberlaina (13), Jack Wilshere’a (12).

Oczywiście powyższe statystyki były dla zawodników, którzy jeszcze grają w Arsenalu. Patrząc na historię zawodników którzy już niestety nie grają dla klubu to pierwsza trójka, która najbardziej przyczyniła się do tego wyniku. Thierry Henry, który strzelił 228 bramek, czyli prawie dwa razy tyle co Robin van Persie, który znalazł się na drugim miejscu z wynikiem 132 bramki, trzecie miejsce zajął Denis Bergkamp zbierając na swoim koncie 102 bramki.

Samobóje też się liczą do tego rankingu a było ich 57.

Resztę możecie się dowiedzieć z infografiki opublikowanej na oficjalnej stronie Arsenalu.

 

gun__1446728827_Unknown[1]

 

 

 

Zródło: Arsenal.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Finał FA Cup 2017 – zapowiedź

W tym roku dojdzie do wielkiej konfrontacji pomiędzy Arsenalem a Chelsea. Ten sezon to najgorszy ...

Dodaj komentarz

albo