Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z innego boiska / Z innego boiska: Rodgers nie podda się do dymisji

Z innego boiska: Rodgers nie podda się do dymisji

Chodzą pogłoski Brendan Rodgers manager Liverpoolu ma odejść z swojej drużyny. Pogłoski te nawet dochodzą do samego managera.

Oto jak Rodgers wypowiada się na temat całej tej systuacji:

„Spekulacje na temat zmiany menedżera to żadna nowość. Pojawiają się one na każdym szczeblu, ale nigdy nie można przesadnie się tym martwić”

„Szesnaście miesięcy temu prawie zdobyliśmy mistrzostwo, a ja zostałem menedżerem roku. Teraz mówi się, że nie jestem wystarczająco dobry, podczas gdy moje umiejętności się podniosły.”

„Nie lubię rozwodzić się na ten temat, ale pokazałem już w przeszłości, na co mnie stać, jeśli mam instrumenty do pracy. Nie tracę pewności siebie pod tym kątem. Zawsze będę dawać z siebie wszystko dla klubu i jeśli właściciele postanowią dokonać zmiany, to całkowicie uszanuję ich decyzję.”

„Wiem, że dałem z siebie wszystko. Mógłbym odejść i podjąć inną pracę, gdzie miałbym możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego. Jednak koncentruję się tylko i wyłącznie na teraźniejszości. Pragnę wznieść drużynę tak wysoko, jak to możliwe.”

Zródło: http://www.lfc.pl

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Reprezentacja Angli wzywa Chambers’a i Holding’a

Rob Holding i Calum Chambers zostali powołani do reprezentacji Anglii w tegorocznych Mistrzostwach Europy Under-21. ...

Jeden komentarz

  1. Marcin Lipiński

    To dobrze dla nas i przeciwników.

Dodaj komentarz

albo