Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Wenger po meczu z Leicester City

Wenger po meczu z Leicester City

O tym, czy chce, żeby Arsenal tak grał…
– Chcę, żebyśmy strzelali bramki, ale muszę przyznać, że Leicester zagrało dobrze, a do ciekawego meczu potrzeba dwóch takich zespołów. Mieli mocny start, przycisnęli nas do ściany i po ich pierwszej bramce zacząłem się obawiać, że stracimy kolejną, a wtedy zrobiłoby się naprawdę ciężko. Udało nam się znaleźć odpowiedni sposób i dzięki technice oraz szybkości naszych napastników wyszliśmy na prowadzenie 2-1 jeszcze przed przerwą. W drugiej połowie kontrolowaliśmy grę i ciągle mieliśmy ochotę na kolejne trafienia. 

O występie Alexisa…
– Powraca na swój poziom. Wygrał wielki turniej w Chile – Copa America. Myślę, że powrót do gry pod względem psychicznym zajmuje trochę czasu. Na treningach mogłem zauważyć zupełnie innego piłkarza w ciągu ostatniego tygodnia, bądź dwóch i pokazał to również z Leicester. Wiem, że z meczu na mecz wygląda coraz groźniej. 

O tym, czy Alexis to klasa światowa…
– Tak myślę. Mam kilku piłkarzy, którzy są na tym samym poziomie. Trzeba zrozumieć definicję tego słowa, a on jest mobilnym napastnikiem, który ciężko pracuje dla drużyny. Kiedy drużyna gra dobrze, to potrafi strzelać bramki. 

O asyście Özila…
– To było eleganckie, ale byłem nieco sfrustrowany, ponieważ nie mógł zdobyć bramki, a miał na to szansę. Jest naprawdę zdenerwowany, ponieważ wie, że potrzebuje gola, ale podanie do Alexisa było fantastyczne. 

O wyścigu po mistrzostwo…
Wiedząc, że Tottenham pokonał Manchester City widać, że cała liga staje się trudna. Dwa tygodnie temu City grało z West Hamem u siebie, więc wielu oczekiwało, że odpowiedzą na tamtą porażkę. 

O kontuzjach…
– Coquelin powinien być dostępny we wtorek. Straciliśmy Flaminiego, ale z zawieszenia powraca już Gabriel. 

O kontuzji Flaminiego…
– Ścięgno podkolanowe. 

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo