Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Wenger po meczu z Chelsea

Wenger po meczu z Chelsea

Na temat Diego Costy…
– Wystarczy dobrze przyjrzeć się zdjęciom, na których widać, co robi Koscielnemu. Zanim powoduje jego upadek uderza go w twarz i uchodzi mu to na sucho. Szczerze, to zaskakujące. Nie rozumiem decyzji Mike’a Deana. Nie chodzi już o same odesłanie Gabriela do szatni. Dlaczego Costa wciąż przebywał na boisku? Gabriel jest odesłany? Okej, to jestem w stanie zaakceptować.  Na resztę wydarzeń kompletnie nie reagował. Podyktował także wątpliwy rzut wolny, z którego Chelsea zdobyła pierwszą bramkę. 

O reakcji ich piłkarzy na wydarzenia boiskowe…
– Koscielny nie miał innego wyjścia. Gabriel jest winny, że dał sie sprowokować. Nie powinien odpowiadać na zaczepki. 

O tym, czy Koscielny ma siniaki…
– Nie wiem. Spójrz na zdjęcia. Pokazują wiele w zwolnionym tempie. To całkiem interesujące, że został uderzony przed dośrodkowaniem piłki. 

O tym, dlaczego Costa uszedł z tym na sucho…
– Nie wiem. To pytanie powinno być skierowane w kierunku Mike’a Deana. 

O tym, czy spodziewał się takiego meczu…
– Na to byliśmy przygotowani. Nie jest niespodzianką, że oczekujesz poprawnych decyzji arbitra. Nie mówię, że Gabriel nie powinien być odesłany, bo zasłużył na to. Nie powinien reagować w ten sposób i czerwona kartka była tu słuszna. Mimo wszystko chcesz, żeby sędzia podejmował poprawne decyzje. 

O tym, czy arbiter powinien być twardszy…
– Dla mnie nie ma to znaczenia. Chodzi o poprawne decyzje. To wszystko, czego pragniesz. Są szkoleni do tego, by dobrze prowadzić mecz. 

O tym, czy rozmawiał z sędzią…
– Nie. 

Czy porozmawia z sędzia…
– Nic nie można już powiedzieć. W drugiej połowie zrobiło się o wiele trudniej. Podczas przerwy widniał wynik 0-0 i potem Chelsea musiała zagrać o wszystko. Wciąż czuję, że kontrolowaliśmy mecz całkiem nieźle, nawet w 10 na 11, ale stracony gol był frustrującą rzeczą. Kiedy jest 0-0, a Ty przegrywasz po stałym fragmencie gry, grając w dziesiątkę, to staje się bardzo ciężko. W ostatnich 20 minutach byliśmy na dobrej drodze do powrotu do gry, ale Cazorla został wyrzucony z boiska i mecz się dla nas skończył. 

O tym, czy Mike Dean potrzebuje przerwy…
– Nie chcę go totalnie osądzać. Myślę, że dziś zaskakującym było, że Diego Costa pozostał bez winy po tym, co zrobił. Po przerwie graliśmy z czerwoną kartką, a on wciąż biegał po boisku. Podsumowując, nie będę oceniał Mike’a Deana, ponieważ nie mam zamiaru oglądać meczów, które będzie sędziował. 

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Dodaj komentarz

albo