Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Wenger: Petit był niedoceniany

Wenger: Petit był niedoceniany

Arsene Wenger powiedział o Emmanuelu Petit, iż miał „wszystkie składniki” które są potrzebne aby prosperować w angielskiej piłce.

Francuski zawodnik spędził trzy sezony w Arsenalu i był kluczowym zawodnikiem, aby wygrywać w sezonie 1997/98 .

Petit będzie celebrował swoje 45-te urodziny w tym tygodniu. Arsene Wenger nie szczędzi pochwał na temat swojego rodaka. Oto jak wypowiada się trener kanonierów dla Arsenal Player:

„To był zdrowy kontrakt i mam wielki respekt do Emmanuela Petit. Nie był to tylko utalentowany zawodnik, ale również prawdziwy gracz zespołowy.”

„Był gotowy umrzeć na boisku za drużynę i był naprawdę dobry. Mocny bilans pomiędzy indywidualnym talentem, a graczem zespołowym. Miał wszystkie składniki [wymagane] aby zaadoptować się do angielskiej piłki oraz naszej drużyny.”

„Miał bardzo dobrą lewą nogę, był bardzo inteligentny taktycznie. Grał dobre długie piłki, wiec mógł bardzo dobrze użyć Marca Overmarsa.”

„Myślę że był jednym z tych zawodników  których nie łatwo było zarządzać, ale był bardzo mocnym zawodnikiem i bardzo niedocenianym.”

 

Zródło: Arsenal.com

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo