Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Wenger: Ox może uczyć się od Alexisa

Wenger: Ox może uczyć się od Alexisa

Arsene Wenger stwierdził, że Alex Oxlade-Chamberlain w końcu ustrzeli kilka bramek, jeśli zacznie otrzymywać piłkę w bardziej niebezpiecznych dla rywala miejscach. Reprezentant Anglii zaliczał mocne wejście w nowy sezon i w poniedziałkowej konferencji przed meczem Ligi Mistrzów zasiadł obok Arsene Wengera. Ox wówczas wyraził swój podziw dla Alexisa i Boss twierdzi, że może się on wiele nauczyć od Chilijczyka.

– Dla mnie jest to zależne od sposobu, w jaki odbierasz piłkę. Chodzi o miejsce przechwytu i to czyni Alexisa nieprzewidywalnym, ponieważ łatwo dochodzi do sytuacji strzeleckich – zaczął Wenger.

– Alexis świetnie wykańcza akcje i ustawia się dobrze na boisku, a tego właśnie Alex powinien się od niego uczyć. Trzeba pracować nad tym i wiedzieć, gdzie być w danym momencie.

– Widzę Alexa trenującego każdego dnia. Jest oddany, skupiony i głodny gry. Jego ojciec powiedział, że brakuje mu nieco wiary we własne umiejętności i zgadzam się tym, gdyż jest za bardzo krytyczny wobec siebie.

– To jednak pozytyw i znak wielkich sportowców. Należy znaleźć odpowiedni balans: możesz być niezadowolony z tego, co robisz, ale niech to nie wpływa na Twoją pewność siebie.

– Może czasami nie jest szczęśliwy ze swoich występów i po meczu patrzy na to, co mu nie wyszło, z tego, co zawsze robi najlepiej.

Wpływ Oxlade-Chamberlaina na grę Arsenalu wzrasta z każdym sezonem i w wieku 22 lat najlepsze dopiero przed nim.

– Ma 22 lata i znajduje się w reprezentacji Anglii oraz rozgrywa sporo meczów dla Arsenalu.

Kompletnym piłkarzem stajesz się w wieku 23 lat. Między 23 a 30 rokiem życia przeżywasz swój najlepszy okres. Ma przed sobą świetlaną przyszłość – zakończył Boss.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo