Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Wenger: Dlaczego jestem zadowolony z Mathieu

Wenger: Dlaczego jestem zadowolony z Mathieu

Arsene Wenger chwali Mathieu Flamini za jego wkład w zwycięstwo nad Tottenham Hotspur na White Hart Lane.

31 letni francuski pomocnik został okrzyknięty „man of the match” wczorajszego spotkania.

Oto jak dla Arsenal Player wypowiada się manager Arsenalu.

„Sprowadziłem go do Arsenalu i spowodowałem że powrócił, ponieważ myślę że jest zwycięzcą. Jest zawodnikiem który zawsze chce pomóc drużynie w zwycięstwie i dlatego jestem z niego zadowolony.”.

„To była fantastyczna bramka. Widziałem jak piłka była w powietrzu, a on zdecydował że skorzysta z swojej szansy. Skorzystał z niej bardzo dobrze i oczywiście była to wspaniała bramka.”.

„Każdy miał swoją szanse, nie była to jedyna szansa, ponieważ przewinęło się mnóstwo spotkań i czułem że potrzebujemy tego [bramki]. Potrzebowaliśmy tego, ponieważ poświeciliśmy sporo przez ostatnie trzy dni grając w 10 osób . Musiałem odświeżyć skład i zadziałało.”.

„To było ważne dla nas, aby wygrać i udało się. To może szybko zmienić wiarę i pewność w siebie. To była ważna odpowiedź. Musze powiedzieć to, iż od teraz jesteśmy na wymaganym poziomie fizycznym i psychicznym. Patrząc na całokształt to był dobry występ.”.

 

Zródło: Arsenal.com

Komentarz redaktora.

Nie mogłem się powstrzymać od komentarza na temat tej wypowiedzi Wengera. Trenerze ja czuje, że dalej gramy w 10 osób i to nie przez ostatnie 3 dni, ale od kiedy nie mamy porządnego napastnika.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo