Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z boiska / Wenger: Dalej możemy się zakwalifikować

Wenger: Dalej możemy się zakwalifikować

Manager Arsenalu Arsene Wenger twierdzi, iż kanonierzy mogą się zakwalifikować do 16 w Champions League. Arsenal jest na ostatnim miejscu w grupie F po przegranej z Olympiakose na własnym terenie. Oto jak po meczu wypowiada się trener kanonierów:

„Pozostawia nas to w złej pozycji, ale dalej nie wypadliśmy. Musimy mieć dobry rezultat w następnym meczy z Bayern Munich”.

Kanonierzy co prawda dominowali jeżeli chodzi o posiadanie piłki w meczu z Grekami, ale Arsenal musiał nadrabiać straty.

Kiedy Wenger został spytany czy dzisiejsza noc była najgorszą nocą w Europie, trener odpowiedział:

„Nie. Najgorsza noc to siedzenie i patrzenie jak przegrywamy finał w 2006 roku. Musimy myśleć że możemy pokonać Dinamo Zagreb i Olympiakos na wyjeździe. Pewne aspekty naszej gry są całkiem dobre, ale mamy braki jakości w koncentracji defensywy.”

„Punktem zwrotnym był wynik 2 do 2. Udało nam się strzelić bramkę, ale natychmiast ją straciliśmy i było 3 do 2.”.

„Mieliśmy 65% posiadania ale czujemy się winni, ponieważ łatwo oddaliśmy bramki. I mieliśmy również pecha.”.

Bramkarz David Ospina został wybrany w spotkaniu w zamian Petra Cecha. Oto co powiedział Arsene Wenger o Kolumbijczyku:

„Ospina zagrał fantastycznie z Tottenhamem w ostatnim tygodniu. Żaden bramkarz nie jest nieomylny. To się mogło stać również Petrowi Cechowi.”.

„Nie powiem ci dlaczego. Nie muszę wam dawać wyjaśnienia do każdej mojej decyzji. Macie możliwości osądzać i to wam pozostawiam.”.

„Petr Cech ma małą kontuzje przed meczem z Leichester. Nie chciałem ryzykować ale to nie jest powód dlaczego przegraliśmy mecz. To jest farsa.”.

„To ja wydaję decyzje w sprawie drużyny i ja jestem odpowiedzialny za nią.”.

„Wiem wiele rzeczy o których nie macie pojęcia i które ignorujecie. Nie można wybrać drużyny przez telefon przed grą i brać opinię wszystkich.”.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo