Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Wenger: Alexis wróci do najwyższej formy

Wenger: Alexis wróci do najwyższej formy

Chilijczyk podczas tegorocznego lata wygrał Copa America ze swoją drużyną narodową. W tym sezonie oddał aż 31 strzałów na bramkę rywala, ale niestety nie zamieniło się to na choćby jednego gola. Arsene Wenger stara się wyjaśnić, dlaczego doszło do takiej sytuacji.

– Wystawiałem go do składu zbyt wcześnie, bo nie był kompletnie gotowy fizycznie. To jedno z wytłumaczeń dotyczących jego formy – zaczął Wenger.

– Po drugie, jest to piłkarz, który wygrał ogromne trofeum ze swoją reprezentacją i chwilę zajmie mu powrót do najlepszej dyspozycji. Jak dla mnie, są to dwa główne powody.

– Z tych 31 strzałów na bramkę, 6 z nich powinno być zamienionych na bramki. Wiadomo, że wykończenie jest związane z Twoją formą i niedługo to się zmieni u Alexisa.

– To powróci, nie martwcie się o Sancheza. Nawet, kiedy nie strzela, to jest i tak czołową postacią i ogromnym zagrożeniem dla rywala. Jestem pewien, że wkrótce zacznie strzelać – zakończył.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Dodaj komentarz

albo