Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Oczami przeciwnika: Silva – trener Olympiakosu wypowiada się o wczorajszym meczu

Oczami przeciwnika: Silva – trener Olympiakosu wypowiada się o wczorajszym meczu

Marco Silva trener Olympiakosu skorzystał z okazji wypowiedzenia się na temat meczu Arsenal vs Olymipiakos. Dla Olympiakosu jest to wielkie zwycięstwo nie tylko dlatego że wygrali z Arsenalem, ale dodatkowo iż jest to zwycięstwo na Angielskiej zmieni na które bardzo długo czekali.

 

Na temat wczorajszego zwycięstwa Olympiakosu w Angli (po 13 meczach):
„Oczywiście nie mogę ukryć faktu iż jestem bardzo bardzo szczęśliwy. Wiedzieliśmy o tym że jak będziemy grać na Angielskiej ziemi nasza strona ma tylko porażki i wiedzieliśmy o tym iż będzie to trudne ale bardzo ważne aby uzyskać coś takiego [zwycięstwo na Angielskie ziemi]. Byliśmy przygotowani do gry i wierzyliśmy iż będziemy musieli ciężko pracować aby uzyskać coś w tym meczu. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani ponieważ mamy kolejne wielkie zwycięstwo w naszej klubowej historii. Już do nas dotarło jak ważne było to osiągnięcie.”.

 

Na temat klucza do zwycięstwa:
„Wiedzieliśmy że będziemy musieli odpowiedzieć na presje. Wiedzieliśmy o tym że Arsenal będzie próbował abyśmy cierpieli. Aczkolwiek musieliśmy popracować nad tym jak sobie radzić z presją i jak się dobrze bronić. Nasza defensywa była dobra, byliśmy skoncentrowani. Nie baliśmy się. Respektowaliśmy Arsenal ale nie baliśmy się ich. Fakt tego że strzeliliśmy bramkę w danych minutach gry było również bardzo ważne. Byliśmy przygotowani na to co miało się wydarzyć. Wiedzieliśmy co potrzebujemy zrobić aby wygrać ten mecz i udało się. Jestem bardzo usatysfakcjonowany z moich zawodników.

 

Na temat swoich zawodników i ich prospektów:
„Nie ograniczamy się do limitów. Jesteśmy tutaj aby się doskonalić. Wiemy o tym ze są to młodzi zawodnicy. Są bardzo skupieni na zdobyciu bramki. Jesteśmy świadomi faktu jaką różnicę w budżecie mamy w stosunku do Bayernu i Arsenalu, aczkolwiek nie mamy żadnych limitów co do naszej ambicji. Moi zawodnicy wierzą w siebie i w zwycięstwo.”.

 

Czy to jest największe zwycięstwo w jego karierze:
„To jest historyczne i ważne zwycięstwo. Nie myślę o swojej karierze i co to zwycięstwo oznacza. To jest jedno z najważniejszych zwycięstw, które udało mi się dokonać. Ale to zwycięstwo ma tylko trzy punkty i nic więcej nie znaczy. Wygrywałem różne spotkania w mojej karierze, które dawały mi tytuł, to zwycięstwo nie daje mi tytułu. To jest jedno z najważniejszych zwycięstw.

 

O kwalifikacji do następnej rundy:
„Kwalifikacje są daj otwarte. To jest duży krok, ale to tylko trzy punkty nic więcej. Nadal mamy cztery mecze przed sobą. Pomijając to, nie jest zwycięstwo obok którego możemy przejść obojętnie ponieważ wzmacnia ono drużynę do następnych meczów.”.

 

O tym czy Olympiacos może być lepsze:
„Jest sporo miejsca na doskonalenie i spróbujemy to osiągnąć. Przygotowaliśmy plan, który nie mieści się w perfekcyjnym stylu Olympiacosu. Musimy się dostosować i grać bardziej defensywnie. Nie jesteśmy do tego jeszcze mentalnie przygotowani, ponieważ nie gramy tak w Greckich mistrzostwach. Naszym celem jest granie coraz bardziej ofensywnie w Europejskich rozgrywkach.

 

Zródło: www.olympiacos.org

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo