Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z boiska / Oczami przeciwnika: Faule Costy w meczu z Arsenalem

Oczami przeciwnika: Faule Costy w meczu z Arsenalem

Ci co oglądali mecz na pewno zauważyli, iż Diego Costa prowokował kanonierów. Oto jak widzi to redakcja ChelseaLive.pl

Artykuł redakcji

Diego Costa znów jest w centrum uwagi, bynajmniej nie z uwagi na bramki, których od Brazylijczyka oczekują kibice. Tym razem reprezentant Hiszpanii sprowokował do bezmyślnego zachowania Gabriela Paulistę, za co stoper Arsenalu wyleciał z boiska z czerwoną kartką.

Chociaż większość ekspertów pastwi się nad Diego Costą, Metro przytacza ciekawą statystykę. Brazylijczyk znany jest ze swej ostrej i brutalnej gry, a także ze sporej ilości popełnianych fauli. Ile przewinień napastnika Chelsea obejrzeliśmy w meczu z Arsenalem? Zero.

Statystyki nie kłamią – po stronie Diego Costy nie można odnotować w tym meczu ani jednego przewinienia. Chociaż przeciwnicy jego stylu gry z pewnością nie zwrócą na to najmniejszej uwagi, skupiając się tylko na prowokacjach reprezentanta Hiszpanii, statystyka ta może stanowić swego rodzaju zimny prysznic dla tych, którzy Costę uważają tylko za boiskowego brutala.

 

Komentarze fanów

bartels4

Obiektywnie faul Costy kwalifikował się na czerwoną, ale został ukarany żółtą i to też była dobra decyzja, koniec tematu. Nie raz inni piłkarze dostają łokciem w nos i kończy się bez kartki i nikt inny nie płacze po tym w mediach. A to co zrobił Gabriel po całej akcji, to już jego głupota za co został ukarany, ktoś mu kazał kopnąć Costę?

whysoserious

obiektywnie, to costa powinien wylecieć za starcie z kościelnym

arkos89chelsea

a tam to jest nasz tygrys

tomasssini

Autor tego co mamy powyżej bierze jedną statystykę podaną przez Metro, reszta artykułu to jego wymysł. Statystyki nie kłamią??? Cały artykuł na metro jest dokładnym zaprzeczeniem tej tezy. Umieszczenie w źródle metro.co.uk jest conajmniej niedopatrzeniem. Co do samej sytuacji, fakt braku odnotowanych fauli nie oznacza że przewinień nie było.
Co do Costy, to powinien wylecieć z boiska, za 3 różne sytuacje. Paulista został wyrzucony zgodnie z przepisami, lecz decyzja była bardzo stanowcza.

andree91

Proszę Cię drogi autorze, wszyscy widzieliśmy co wyczyniał dzisiaj Diego. Powinien wylecieć z boiska zamiast Gabriela za to jak potraktował Kościelnego. Statystyki jak referenda, ważne kto liczy…

Wojak

say what?
„po stronie Diego Costy nie można odnotować w tym meczu ani jednego przewinienia”
chyba przewinienia ktorego sedzia nie widzial, Koscielnemu ladnie dal po mordzie.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo