Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Mourinho o sytuacji Wengera

Mourinho o sytuacji Wengera

Mourinho na po raz kolejny docina francuskiemu menadżerowi.

Na konferencji prasowej przed dzisiejszym meczem Chelsea z Newcastle portugalski szkoleniowiec został spytany o to czy nie jest sfrustrowany faktem, że nie dostał pisemnego uzasadnienia od FA dotyczącego zawieszenia Diego Costy.

Odpowiedź na te pytanie jest prosta, nie jest to normalnie i nie mogę nic więcej na ten temat powiedzieć – tymi słowami odpowiedział Mourinho, po czym po chwili dodał – Jeśli odpowiem na nie to zostanę zawieszony. W regulaminie zapisane jest, że niektórzy mogą komentować pracę sędziów przed jak i po meczu, z kolei inni nie mogą. Ja należę do tej drugiej grupy i muszę się trzymać regulaminu, nawet jeśli on nie istnieje.

Następnie został on zapytany o presję, pod którą jest obecnie menadżer Newcastle, Steve McClaren.

Tylko jeden szkoleniowiec nie jest pod presją w Premier League. Brendan Rodgers, Manuel Pellegrini, Steve McClaren, nie możemy przegrywać meczów, nie możemy schodzić poniżej pewnego poziomu, każdy z nas odczuwa presję – spytany o menadżera, który nie jest pod presją odpowiedział wymijająco, lecz po chwili dodał – On może mówić o sędziach, popychać ludzi w obszarze technicznym, może płakać z rana i po południu, bez żadnych konsekwencji. Może nic nie osiągać, a i tak wciąż utrzyma stanowisko i pozostanie królem. To duży przywilej.

To niepierwszy raz kiedy Wenger zostaje skrytykowany przez obecnego menadżera Chelsea. Od kilku lat panowie mają u siebie nawzajem na przysłowiowym pieńku. I zdaje się, że ten konflikt nie zmierza ku końcowi.

Źródło: bbc.com

O Jakub Świerczyński

Zobacz również

Reprezentacja Angli wzywa Chambers’a i Holding’a

Rob Holding i Calum Chambers zostali powołani do reprezentacji Anglii w tegorocznych Mistrzostwach Europy Under-21. ...

Dodaj komentarz

albo