Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Koscielny: Czuje się młodo

Koscielny: Czuje się młodo

Laurent Koscielny może i kończy 30 lat (urodził się 10 września 1985 w Tulle), ale sam zawodnik twierdzi, iż czuje się młodo.

Oto jak francuski kanonier wypowiedział się dla Arsenal Player:

„Piłkarz czy nie, po 30 pewne rzeczy stają się częścią twojego życia”.

„Dla piłkarza jest to ważne że zbliżasz się do końca swojej kariery niż do jej początków. Ale ja się czuje młodo”.

„Mam prawie 30 lat ale moje ciało jest gotowe zagrać jeszcze więcej spotkań, tylko wiek się zmienił. Staram się ciężko pracować i być gotowym na treningach oraz podczas gry. A kiedy zaczynasz się starzeć potrzebujesz więcej treningów przed jak i po sezonie.”

„Widzę innych starszych zawodników takich jak Petr Cech czy Mikel Arteta przed jak i po treningu i to pomaga w karierze aby pracować tak ciężko jak oni.”

Młody francuz jest pewny tego iż jego doświadczenie przyniesie wymierne korzyści dla drużyny.

„Myślę że jest to prawda (wzmocnienie drużyny poprzez doświadczenie) kiedy grałeś w dużej ilości spotkań i masz większe doświadczenie. Kiedy grasz w Premier League przeciwko dużej ilości mocnych drużyn i kiedy grasz w Champions League. Każda gra pomaga ci być coraz lepszym i lepszym.

 

Cała redakcja życzy Laurentowi jeszcze większych sukcesów oraz jak najdłuższej kariery.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Jeden komentarz

  1. Na obrońcę okolice 30 lat to tak na prawdę szczyt kariery, bo wtedy mają już olbrzymie doświadczenie a zdrowie jeszcze nie dokucza. Za przykład można podać takich piłkarzy jak Hierro, Maldini czy Ramos.

Dodaj komentarz

albo