Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Flamini i Chambers po meczu z Tottenhamem

Flamini i Chambers po meczu z Tottenhamem

O zwycięskiej bramce…
MF: Jestem bardzo zadowolony z całego zespołu, ponieważ był to trudny mecz. Osobiście cieszę się, bo zdobyłem dwie bramki. Słyszałem wiele rzeczy w mediach, wielu ludzi mówiło o mnie i dziś udowodniłem, że się mylili. Ciężko pracowałem i byłem gotowy na to spotkanie.

O tym, co mówiły media…
MF: Nie czytam tego za wiele, ale nigdy nie miałem problemów z kimkolwiek w klubie. Jestem tu od dłuższego czasu i pozostaję profesjonalistą na boisku, jak i poza nim. Chcę pogratulować drużynie, każdy dał z siebie 100 procent, a nie zawsze jest łatwo, kiedy nie grasz, a Arsenal zagrał bardzo dobrze.

O udowodnieniu czegoś…
MF: Tak, miałem coś do udowodnienia, ponieważ nie grałem przez jakiś czas, lecz ciężko trenowałem i to właśnie był mój mecz. Moi koledzy także wykonali dobrą robotę.

O tym, czy widział kiedykolwiek takiego gola, jak ten zwycięski…
CC: Nie, on nie strzela zbyt wielu bramek! To był dobrze mierzony strzał, także przy pierwszej bramce, a Mathieu ma za sobą naprawdę dobry mecz. Ciężko walczyliśmy i cieszy nas rezultat.

O Tottenhamie i ich aspiracjach…
CC: Trzymaliśmy się zwarcie, zaciekle walczyliśmy i byliśmy wytrzymali, więc to był dobry zespołowy występ.

O tym, czy ciężko było wrócić do wyjściowego składu…
CC: Nigdy nie jest łatwo, kiedy nie grasz przez jakiś czas i potem znów wracasz do gry, ale trzeba się z tym pogodzić. Kiedy dostajesz okazję, to masz sobie coś do udowodnienia i zaliczasz dobry występ, by pokazać dlaczego znalazłeś się w wyjściowej jedenastce. Dlatego staram się to robić za każdym razem.

O tym, jak ważne jest to zwycięstwo…
MF: Było istotne, ponieważ to derby. Kiedy grasz przeciwko Tottenhamowi, to chcesz wygrać, ale robisz to także dla kibiców, gdyż ma to dla nich ogromne znaczenie. Wykonaliśmy świetną robotę i możemy zacząć nowy tydzień.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

David Price o swoim debiucie w meczu przeciwko Leeds United

Pewnych spotkań kibic Arsenalu nie chce pamiętać jednak jedno z takich spotkań, na pewno zapamiętał ...

Jeden komentarz

  1. Marcin Lipiński

    Szczerze to pod nieobecność Coquelina, to właśnie Flamini powinien być pierwszym wyborem. Wczoraj dał prawdziwe show.

Dodaj komentarz

albo