Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nasza strona internetowa / Informacje wewnętrzne / ArsenalNews rozwija się jeszcze bardziej

ArsenalNews rozwija się jeszcze bardziej

Nie zamierzamy stać w miejscu wraz z tym jak coraz większa rzesza fanów zagląda na nasz portal. Dlatego jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do tego, aby dać naszej społeczności coraz to lepsze doznania z przeglądania strony. Uczymy się, również na błędach. W ostatnim czasie coraz wiecej osób zagląda do transmisji, wiec zdecydowaliśmy się udostępnić jeszcze więcej kanałów (minimum 4) . Jest to niezwykle trudne zadanie, ponieważ często spotykamy się z różnymi blokadami. Chcemy dać wam jak najlepszą jakość transmisji. Dlatego jeśli znacie jakieś dobre kanały z transmisjami to nie obawiajcie się kontaktować z nami. Można, albo napisać do nas emaila, albo po prostu dodać komentarz pod tym artykułem.

Zawsze są jakieś dwie strony medalu. Dlatego przed i po spotkaniu drużyn będziemy publikować wypowiedzi jednej jak i drugiej strony. Będziemy starać się jak najmniej ingerować w wypowiedzi fanów naszych przeciwników, aby jak najlepiej oddać to jak przed i po spotkaniu są odczucia.

Już rozpoczeliśmy pracę z YouTuberami, aby przekazać wam część ich historii z tak wspaniałym klubem jakim jest Arsenal. Między innymi skontaktowaliśmy się z ArsenalCreator, ArsenalEditor, TouchOfOzil i wielu innych. Już niedługo będziecie mogli poznać ich na naszej stronie internetowej.

Nie którzy z was pewnie zauważyli że na naszym portalu pojawiają się artykuły również o innych drużynach. Chcemy wam przekazać informacje na temat drużyn, które mają wpływ na dzisiejszy wygląd Arsenalu. Z tego co widzymy interesuje was to jak sobie radzą inni.

Strona jest jeszcze w budowie brakuje nam wielu rzeczy, które powinny się znaleźć na portalach internetowych. Niestety mamy zbyt małą ilość osób zangażowanych w pracę nad portalem, dlatego bardzo prosimy o waszą pomoc. Wszelka pomoc jest tutaj na wagę złota i postaramy się odwdzięczyć za wkład (dlatego mamy też do was jako społeczności wielką prośbę abyście napisali osobie która włożyła pracę w tworzenia portalu wsparcie w postaci komentarza, czasami to wystarcza aby mieć ogromną satysfakcje w dobrze wykonaną robotę).

Czekamy również na wasze pomysły w którą stronę chcecie, aby portal się rozwijał. Wszelkie materiały, które do nas prześlecie będą bardzo pomocne. Może to być jakaś strona/kanał youtube/kanał społecznościowy który chcielibyście żebyśmy monitorowali. Może to być również wasza praca grafika/filmik/tekst .

 

Można się z nami kontaktować na redakcja@arsenalnews.pl

 

Serdecznie zachęcamy do wspólnej owocnej współpracy i dziękujemy za wspólnie spędzony z nami czas.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zarabiaj na portalu ArsenalNews.pl

Firma  Magic-IT właściciel portalu ArsenalNews.pl ogłasza rekrutacje na poniższe stanowiska. W rekrutacji mogą uczestniczyć osoby ...

Jeden komentarz

  1. Wiecej zwycięstw, ale to chyba nie od was zależy 🙂

Dodaj komentarz

albo