Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z boiska / Zapowiedź meczu z Newcastle

Zapowiedź meczu z Newcastle

W poszukiwaniu skuteczności … i punktów…

Arsenal zaczął sezon z małym poślizgiem – po wygranej 2-1 nad Crystal Palace przyszły porażka 0-2 z West Hamem i poniedziałkowy bezbramkowy remis z Liverpoolem. Dlatego też dziś podopieczni Wengera będą szukać przełamania strzeleckiej impotencji i oczywiście kolejnych punktów. Niestety nie będzie to wcale łatwa przeprawa, bo defensywa Newcastle już w tamten weekend pokazała, że świetnie potrafią się bronić, urywając punkty Manchesterowi United.

Arsene Wenger po ostatnim meczu z The Reds mówił że strzelanie często przychodzi w cyklach. Niestety jak na razie mamy długi cykl bez bramek, bo w ostatnich 9 meczach Premier League Kanonierzy tylko cztery razy byli w stanie złamać obronę przeciwników. To zdecydowanie zbyt dużo na drużynę w której grają tacy piłkarze jak Ozil, Sanchez czy Walcott.

Największa nadzieja w ten weekend w nogach Giroud. Francuz ma świetne strzeleckie wyniki przeciwko Newcastle – w 6 meczach był w stanie strzelić 8 bramek, co daje średnią 1.33 na mecz. Tylko czy otrzyma wystarczająco dużo dobrych podań od kolegów?

Zapraszamy na mecz już dziś o 13.45.
Jak zwykle transmisja u nas na żywo!

O Marek Misztal

Owner

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo