Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Wenger sięgnie po gwiazdę Leicester City?

Wenger sięgnie po gwiazdę Leicester City?

Jak podają brytyjskie media, francuski menadżer zainteresowany jest sprowadzeniem na The Emirates Riyada Mahreza. 24-latek zaliczył znakomity start i zdobył 4 bramki w 4 pierwszych kolejkach Premier League.

Algierczyk był wcześniej łączony z transferem do AS Romy i Villarreal CF, jednak Claudio Ranieri nie chciał pozbywać się swojego asa. Dobra gra Mahreza przykuła oko szkoleniowca kanonierów i jest skłonny złożyć wysoką ofertę za skrzydłowego.

Wenger uważa Algierczyka za jeden z największych talentów w Premier League.

Nie mogę przewidzieć co się wydarzy. Jestem optymistycznie nastawiony i ciągle nad tym pracujemy – Wenger o transferach.

Zawsze chcesz dodać kolejnych bramkostrzelnych zawodników do swojego zespoły, a na dodatek Wilshere i Welbeck są obecnie kontuzjowani.

Petr Cech jest jedynym zawodnikiem, który dołączył do Arsenalu w tym oknie transferowym, jednak Wenger stwierdził też, że wciąż jest aktywny na rynku, a jeśli dostępny będzie wyjątkowy talent to go sprowadzi na Emirates.

Źródło: telegraph.co.uk

O Jakub Świerczyński

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

Dodaj komentarz

albo