Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Wenger: Problem nastoletnich zawodników

Wenger: Problem nastoletnich zawodników

Arsene Wenger powiedział, iż jest to niebywale trudne, aby zintegrować młodych zawodników do składu w Premier League z powodu sporej ilości rywali.

Martin Glen szef wykonawczy The Football Association powiedział w poprzednim tygodniu, iż młodzi Anglicy powinni się zastanowić nad wyjazdem zagranice, aby uniknąć siedzenia poza boiskiem.

Wenger uważa że problemem dla tych zawodników stanowi wyższa jakość w drużynach Premier League, a to oznacza że możliwości teraz są znacznie ograniczone.

Oto co powiedział Arsene Wenger.

„Podstawowym problemem [Glenna] jest to że nasza edukacja od 12 do 18 roku życia jest bardzo ważna.”.

„Po tym, od 18 do 20 roku życia, bardzo ważne dla zawodników jest konkurowanie, aby poczuli że idą naprzód.”.

„To co poprawiła akademia jest to że treningi są lepiej strukturalizowane i lepiej zorganizowane w wszystkich klubach. To jest nadal bardzo ważne w ostatniej fazie. Integracja do pierwszej drużyny i móc mierzyć się z największymi wyzwaniami to teraz jest duży problem. Jest różnica kiedy przybyłem tutaj, a dniem dzisiejszym. Integrowanie bardzo młodych zawodników do gry w Premier League stało się znacznie trudniejsze z powodu, iż poziom wzrósł wszędzie i nie ma teraz marginesu błędu.”.

„Masz generacje zawodników pomiędzy 18 a 20 rokiem życia, którzy są zagubieni, uważają że nie poruszają się do przodu, wiec tracą motywacje. Jestem trochę tym przerażony, ponieważ w Francji młodzi zawodnicy grają w Division 3 jako rezerwa, wiec masz możliwość zagrania z dorosłymi.”.

„W Anglii stworzyli ligę, poniżej 21 roku życia (under-21 league). Nie jestem jej fanem, ponieważ to nie jest tak jakbyś grał w prawdziwym meczu. W dużej ilości meczów under-21 nie ma podbudowania emocjonalnego przed meczem, nie ma ciśnienia, nie ma rezultatów które chciałbyś osiągnąć.”.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

2 komentarze

  1. Arsene nie mogłem wytrzymać jak tłumaczyłem twoje wypowiedzi. A co za problem dać tych młodych zawodników w meczu towarzyskim. Nie mają o co walczyć? Hmm… To podeślij headhunterów i powiedz im że jak wygrają to mają szanse że ktoś ich zabierze. Szczerze wolałbym, walczyć w Under-21, niż grać w 3 lidze. Masz świetnego zawodnika kłodę w postaci francuskiego zawodnika.

    Sorry chłopaki ale nie mogłem wytrzymać 😀 .

Dodaj komentarz

albo