Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Wenger o umowach Santiego i Theo

Wenger o umowach Santiego i Theo

Arsene Wenger docenił podpisanie nowych kontraktów przez Theo Walcotta i Santiego Cazorle z klubem. Całe zdarzenie miało miejsce w zeszłym tygodniu i ucieszyło tysiące kibiców. Wenger był także zadowolony z tej wiadomości i jak twierdzi odbije się to z pozytywnym skutkiem dla drużyny.

– Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu, ponieważ obaj są wybitnymi piłkarzami i ich wkład w zespół jest nieoceniony – zaczął dla Arsenal Player.

– By zachować dobry poziom zgrania drużyny, istotnym jest zatrzymywać najlepszych piłkarzy na długie lata. To przyniesie korzyści.

– Sami widzicie, jak ludzie skandują imię Santiego. Jest on perfekcyjnie wyszkolony technicznie, inteligenty na boisku i przede wszystkim to gracz zespołowy.

– Theo jest dobrym strzelcem i jego sprinty są bardzo przemyślane. Myślę, że w tym momencie w jego karierze jest czas na to, by wykorzystał w pełni swój potencjał – zakończył.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo