Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Wenger: Mecz o Tarczę Wspólnoty nie będzie spotkaniem towarzyskim

Wenger: Mecz o Tarczę Wspólnoty nie będzie spotkaniem towarzyskim

Arsene Wenger dał do zrozumienia, że jego podopieczni nie będą traktować jutrzejszego meczu z Chelsea jako spotkania przedsezonowego.

Arsenal przystępuje do meczu po owocnym okresie przygotowawczym, w którym wygrali dwa turnieje towarzyskie, Premier League Asia Trophy oraz Emirates Cup. We wszystkich meczach kanonierzy zdobyli 14 bramek i z każdego pojedynku wychodzili zwycięsko.

Francuski szkoleniowiec ma nadzieję, że jego drużyna zrobi wszystko by wygrać Tarczę Wspólnoty, ale ostrzega również, aby jego gracze nie wyciągali zbyt daleko idących wniosków z tego spotkania.

Musimy zaakceptować, że każdy mecz jest oceniany jako ostateczność. Jednak to wcale tak nie wygląda. Na pewno wyciągniemy z tego meczu pewne wnioski i nie ma znaczenia czy wygramy czy przegramy, musimy kontynuować naszą pracę i skupić się na sobie.

Jest to ważny mecz, lecz to wciąż jest pewien rodzaj przygotowania przedsezonowego. Chcemy wygrać jutro, gdyż zdobycie Tarczy Wspólnoty może zwiększyć naszą pewność siebie przed rozpoczęciem sezonu.

Pojedynek z Chelsea będzie czymś więcej niż meczem towarzyskim i to mi się bardzo podoba.

Źródło: arsenal.com

O Jakub Świerczyński

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Jeden komentarz

  1. Nie ważna tarcza. Ważne żeby dokopać Chelsea 🙂

Dodaj komentarz

albo