Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Wenger: Giroud potrzebował tej bramki

Wenger: Giroud potrzebował tej bramki

Arsene Wenger jest zdania, że Olivier Giroud potrzebował tego gola, którego strzelił drużynie Crystal Palace. Reprezentant Francji zdobył pierwsze trafienie w tym sezonie i znacznie przyczynił się do sukcesu swojej drużyny. Wenger był także zadowolony z postawy reszty drużyny, a jak sam twierdzi, gol ten podniesie morale Giroud.

– Potrzebował tej bramki – zaczął dla Arsenal Player. – Posiadamy dobrych napastników. Walcott nie był użyty, a jest przecież wybitnym atakującym. Welbeck niedługo powróci do zdrowia, a mamy jeszcze Alexisa.

– Nasza formacja ofensywna wygląda na silną. Pokazaliśmy także grę zespołową w starciu z Crystal Palace. Mieliśmy kilka dobrych momentów, a nasze wypady pod pole karne były wyśmienite. Nie jesteśmy jeszcze gotowi, by grać tak przez 90 minut, ale to wszystko przyjdzie z czasem. Cieszy mnie, że odpowiedzieliśmy na poprzednią porażkę.

– Nasza gra była płynna i stworzyliśmy sobie wiele szans. Pokazaliśmy ważne aspekty w naszej grze i to będzie kluczowe na przestrzeni sezonu.

– Pod koniec meczu musieliśmy się bronić i udało się tego dokonać. To całkiem pozytywna rzecz – zakończył.

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Jeden komentarz

  1. Moje zdanie jest takie my potrzebujemy lepszego napastnika. Francuz na ławkę rezerwowych 🙂

Dodaj komentarz

albo