Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Bez kategorii / Wenger: Giroud potrzebował tej bramki

Wenger: Giroud potrzebował tej bramki

Arsene Wenger jest zdania, że Olivier Giroud potrzebował tego gola, którego strzelił drużynie Crystal Palace. Reprezentant Francji zdobył pierwsze trafienie w tym sezonie i znacznie przyczynił się do sukcesu swojej drużyny. Wenger był także zadowolony z postawy reszty drużyny, a jak sam twierdzi, gol ten podniesie morale Giroud.

– Potrzebował tej bramki – zaczął dla Arsenal Player. – Posiadamy dobrych napastników. Walcott nie był użyty, a jest przecież wybitnym atakującym. Welbeck niedługo powróci do zdrowia, a mamy jeszcze Alexisa.

– Nasza formacja ofensywna wygląda na silną. Pokazaliśmy także grę zespołową w starciu z Crystal Palace. Mieliśmy kilka dobrych momentów, a nasze wypady pod pole karne były wyśmienite. Nie jesteśmy jeszcze gotowi, by grać tak przez 90 minut, ale to wszystko przyjdzie z czasem. Cieszy mnie, że odpowiedzieliśmy na poprzednią porażkę.

– Nasza gra była płynna i stworzyliśmy sobie wiele szans. Pokazaliśmy ważne aspekty w naszej grze i to będzie kluczowe na przestrzeni sezonu.

– Pod koniec meczu musieliśmy się bronić i udało się tego dokonać. To całkiem pozytywna rzecz – zakończył.

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

David Price o swoim debiucie w meczu przeciwko Leeds United

Pewnych spotkań kibic Arsenalu nie chce pamiętać jednak jedno z takich spotkań, na pewno zapamiętał ...

Jeden komentarz

  1. Moje zdanie jest takie my potrzebujemy lepszego napastnika. Francuz na ławkę rezerwowych 🙂

Dodaj komentarz

albo

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *