Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Nowości / Zawodnicy / Szczęsny w Romie: Bardzo dobre 45 minut.

Szczęsny w Romie: Bardzo dobre 45 minut.

Po podpisaniu kontraktu Arsenalu z Petrem Cechem, bramkarz Wojciech Szczęsny został wypożyczony do Romy.

25 letni bramkarz w meczu z Barcelona był aktywny pomiędzy słupkami przez 45 minut.

Wojciech obronił strzały Leo Messiego, Ivana Rakitca i Luisa Suareza.

Pierwszy gol padł w 26. minucie. Messi ładnie wrzucił piłkę w pole karne, Mathieu odegrał do Neymara, a ten z bliska mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Szczęsny nie miał większych szans na reakcję. Podobnie było w 41. minucie, gdy Messi podwyższył na 2:0 po ładnej akcji całego zespołu, uderzając przy słupku.

Na drugą połowę zamiast Szczęsnego wyszedł 38-letni Morgan De Sanctis. Doświadczony bramkarz również popisał się kilkoma świetnymi paradami. Dał się pokonać jedynie Rakiticiowi, który pięknie uderzył z dystansu.

Zapraszamy do filmiku udostępnionego przez TerryAFC, prezentującego obronę Wojtka podczas tego spotkania.