Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Serge Gnabry wypożyczony do W.B.A

Serge Gnabry wypożyczony do W.B.A

Jak informuje oficjalna strona Arsenalu, Serge Gnabry nadchodzący sezon 2015/2016 spędzi na wypożyczeniu w West Bromwich Albion. 

20-letni skrzydłowy po wyleczeniu kontuzji grał dla zespołu Arsenal U-21 , a także dla młodzieżowej reprezentacji Niemiec w Mistrzostwach Świata w Czechach.

Sezon 2013/2014 był dla niego znakomity w barwach Arsenalu, bowiem zaliczył 14 występów w seniorskiej kadrze i zdobył pierwszego gola dla klubu w wygranym meczu 2-1 ze Swansea City.

Gnabry do Arsenalu dołączył w 2011 roku z VfB Stuttgart, a West Bromie będzie miał szansę, by zebrać sporo doświadczenia.

– Wiemy, że Serge jest gotowy do gry w Premier League, ale zdajemy sobie sprawę, że potrzeba mu 25-30 meczów, by pokazał pełnię swoich umiejętności. Brakuje mu tylko ciągłości w grze – oznajmił Arsene Wenger.

Wszyscy w Arsenalu, a także redakcja Arsenalnews.pl życzą Gnabry’emu owocnego spędzenia czasu w drużynie Tony’ego Pulisa.

 

Źródło: Arsenal.com

 

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

Dodaj komentarz

albo