Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Santi Cazorla: Benzema to świety zawodnik

Santi Cazorla: Benzema to świety zawodnik

Santi Cazorla powiedział, iż Karim Benzema jest „swietnym zawodnikiem”, który dopasowałby się do Arsenalu, dodał natomiast, iż Arsene Wenger może jednak nie podjąć kroków aby go pozyskać.

Nie jest to nowością, iż różne media podają że Kanonierzy są zainteresowani 27 letnim francuzem.

Dodatkowo Santi nie ukrywa swojego podziwu dla zawodnika twierdząc, iż dodanie go do składu było by czymś wspaniałym.

Zapytany podczas audycji z Cope radio, czy Arsene Wenger naprawde nie jest zainteresowany Karimem odpowiedział.

„Nie wiem, ale manager już się wypowiedział. Nie jestem w temacie, czy jest zainteresowany czy też nie. Manager wie o tym lepiej niż ktokolwiek inny.”,

Cazorla wierzy jednak, że Arsene Wenger będzie przypatrywał się giełdzie transferowej, ale nie będzie musiał szukać napastnika po za swoim składem.

„Benzema to wspaniały zawodnik” – powiedział Cazorla. „Każda strona [drużyna] chciałaby go mieć, ale myślę że manager już ma swoją drużynę i prawdopodobnie nie będzie patrzył za następnym napastnikiem.”.

„Benzema dobrze wpisze się w każdą drużynę. Każdy dobry zawodnik tak ma. Ma w sobie jakość i będzie się dobrze adaptował.”.

 

Komentarz redaktora

Benzema to bez żadnych wątpliwości światowej klasy zawodnik. Jest to nowy typ napastnika, który nie tylko potrafi strzelać, ale potrafi też zauważyć swoich kolegów z drużyny, którzy są na lepszej pozycji strzeleckiej. Zdobycie takiego zawodnika do szeregów Kanonierów, może być wiśienką na jakże dobrze zapowiadającym się torcie. Jednak trzeba też popatrzeć na naszych zawodników i zadać sobie pytanie, czy tak naprawdę potrzebujemy Karima, aby zdobyć jeszcze wiecej nagród?  Nie pisze tu oczywiście o samym Premier League, ale o dalszych sukcesach drużyny. Osobiście uważam że mamy dobry skład, aczkolwiek ci, którzy czytają moje komentarze to wiedzą że mam jednego zawodnika z którym z chęcią bym się pożegnał. Wengerowi powiedział bym jedno: Look in to young players because they are worth to invest – czyli popatrz na nowych zawodników, ponieważ są warci inwestycji.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo