Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Raport zdrowotny przed meczem z Crystal Palace

Raport zdrowotny przed meczem z Crystal Palace

Arsene Wenger na konferencji prasowej przed meczem z Crystal Pałace postanowił przedstawić raport dotyczący zdrowia piłkarzy.

O drużynie…
Hector Bellerin powraca do kadry i będzie dostępny na mecz w niedzielę. Danny Welbeck czyni dobre postępy, ale jeszcze nie może grać.

Na temat Wilshere’a…
Mówiliśmy, że będzie niedostępny przez 4 tygodnie i to już 2 tydzień jego rehabilitacji. Tak więc wszystko przebiega zgodnie z planem.

O Rosickym
Tomas przeszedł operację kolana. Jego agent powiedział, że będzie niedostępny przez miesiąc lub dwa, a może nawet dłużej. Dokładnie jeszcze nie wiemy, ile potrwa jego przerwa.

O Sanchezie
Alexis jest zdrowy, ciężko pracował i będzie dostępny na mecz.

 

Źródło: Arsenał.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Jeden komentarz

  1. Sanchez był dostepny juz w tamtym meczu. Pytanie jest czy zregenerowal sily. Dobra moze jest na treningach zespolu oraz indywidualnych B-) . To mlody zawodnik i moze jeszcze nie wie ze warto czasami oszczedzac sily.

    P.S. sorry za bledy ale pisze z tabletu :-[

Dodaj komentarz

albo