Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Bez kategorii / Ramsey po meczu z Crystal Palace

Ramsey po meczu z Crystal Palace

Aaron Ramsey po meczu z Crystal Palace postanowił odpowiedzieć na kilka pytań dziennikarzy. Zapraszamy do przeczytania tego, co Walijczyk miał do powiedzenia. 

O ciężko wywalczonych trzech punktach…
Było gorąco i nieprzyjemnie, co doskonale obrazowało ostatnie 30 lub 20 minut. Byliśmy pod presją, ale udało się nam to przetrwać. Potrzebowaliśmy tego po pierwszej kolejce.

O byciu w centrum uwagi…
Naprawdę dobrze sobie radziliśmy w obronie pod koniec zeszłego sezonu. Przeszliśmy przez dobry okres przygotowawczy i po takiej porażce zawsze jest rozczarowanie, ale czasem zimny prysznic jest potrzebny, by wiedzieć, że nie jest łatwo. Trzeba walczyć w każdym meczu i dziś do tego dążyliśmy. Daliśmy z siebie wiele i opłaciło się.

O byciu bardziej zadziornym…
Dziś byliśmy lepsi w defensywie całym zespołem. Powinniśmy tak zagrać na początku rozgrywek, ale dziś wyciągniemy pozytywy z tego meczu i ruszymy dalej w pościg.

 

Źródło: Arsenal.com

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Szybkie pytania do Zech’a Medley’a

Nadszedł czas na zadanie kilku szybkich pytań do Zech’a Medley’a. Największy wpływ na twoją karierę? ...

Dodaj komentarz

albo