Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Zawodnicy / Ramsey: Na boisku jestem inna osobą

Ramsey: Na boisku jestem inna osobą

Zanim przejdziemy jaki jest Aaron Ramsey na boisku warto byłoby wspomnieć troszkę o jego życiu prywatnym, a więc. Jako dziecko uczęszczał do szkoły Ysgol Gyfun Cwm Rhymni w Caerphilly. Początkowo trenował rugby, występował na pozycji skrzydłowego w klubie Caerphilly R.F.C., zaś zainteresowane pozyskaniem Walijczyka było St Helens RLFC, którym zaimponował po występie przeciwko nim. Ramsey zdecydował się jednak na karierę piłkarską. Przed przeprowadzką do Londynu mieszkał razem ze swoimi rodzicami, Marlene i Kevinem oraz bratem Joshem. Obecnie dzieli mieszkanie z rodakiem Chrisem Gunterem, z którym w przeszłości występował w Cardif City, obecnie zawodnikiem Nottingham Forest. Ramsey mówi biegle po walijsku i angielsku. 14 czerwca 2014 ożenił się z Colleen Rowlands.

Oto jak wypowiada się Aaron:

„To jest jak przełącznik w mojej głowie. Na boisku oraz podczas treningów daje z siebie wszystko.”.

„Niezależnie czy jestem na boisku treningowym czy wyciskam na siłowni, czy jeszcze gdzie indziej, zawsze daje wszystko co mam w sobie.”.

„Jak tylko poczujesz się silny, zaczynasz mieć odpowiedzialność za drużynę, jesteś pewny siebie, chcesz być tam i pokazać samego siebie – właśnie tak czuje się w takich momentach. W tej drużynie czuje się na tyle komfortowo aby tak myśleć. Myśleć że gram najlepszą piłkę. Jestem naprawdę szczęśliwy na boisku.”.

Walijski zawodnik w swojej karierze miał wzloty jak i upadki. Dlatego wie jak się odbić od frustrującej porażki. Twierdzi iż należny wtedy myśleć o czymś innym niż piłka nożna.

„Jesteś rozczarowany rezultatem, ale nic nie możesz z tym teraz zrobić. Dlatego jest to ważne, aby mieć to za sobą i wyrzucić to z swojego umysłu, nauczyć się tego co poszło nie tak i zacznij myśleć o następnej grze. Musisz pokazać to co potrafisz i że umiesz wrócić na wygrany tor.”.

„Nie jestem jednym z tych ludzi którzy przychodzą do domu i muszą puścić mecz w telewizji albo oglądać Sky Sport News. To jest ważne, aby odciągnąć swój umysł od piłki nożnej, inaczej zaczniesz mieć obsesje i będziesz zbyt mocno analizował.”.

„Możesz mieć problemy jeżeli zaczniesz robić coś takiego. Kiedy wychodzisz na boisko jest to ważne aby przestać o tym myśleć. Musisz skupić się w 100% na tym co robisz.”.

„Gram w golfa, aby przestać o tym myśleć [o piłce nożnej]. Mam rodzinę która jest dla mnie bardzo ważna, pomagają mi oderwać myśli od tego wszystkiego. Kiedy grasz w piłkę nożną musisz dać z siebie wszystko, skupić się w 100% i robić to co robisz najlepiej, ale ważne jest aby zachować równowagę.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Dodaj komentarz

albo