Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Po meczu z Chelsea

Po meczu z Chelsea

Arsenal i Arsene Wenger wreszcie pokonali Jose Mourinho. Chelsea uległa Kanonierom 1-0 na Wembley, a jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Alex Oxlade-Chamberlain.

Po meczu dla stacji BBC głosu udzieliło kilka postaci z ekipy Arsenalu. 

Alex Oxlade Chamberlain– Świetnie jest wrócić na Wembley i wygrać. Chcieliśmy podtrzymać naszą passę na tym stadionie. Jesteśmy zachwyceni kolejnym trofeum i osobiście jestem szczęśliwy, że strzeliłem zwycięską bramkę. Dziś rozegraliśmy wielki mecz i chcieliśmy odwdzięczyć się trenerowi i kibicom. Pragnę zdobywać więcej bramek w tym sezonie i będzie to moim celem – powiedział Ox.

Arsene Wenger– Stoczyliśmy wiele pojedynków siłowych, a boisko nie należało do najlepiej przygotowanych. Ogólnie w przygotowaniach przedsezonowych byliśmy bardzo solidni w defensywie. Cały okres przebiegł całkiem nieźle. Na tę chwilę poza Wilsherem, który doznał kontuzji wczoraj nie straciliśmy innych piłkarzy – stwierdził Wenger.

Per Mertesacker– To dopiero początek, a nasza pewność siebie wzrosła. Petr Cech wyróżniał się doświadczeniem i dał nam ogromnego kopa energii przed startem sezonu. Kiedy wróci Alexis Sanchez nasz skład będzie jeszcze lepszy – powiedział Mertesacker.

 

Na twitterze także nie mogło zabraknąć reakcji piłkarzy Arsenalu.

https://twitter.com/Alexis_Sanchez/status/627874196908048384

 

 

https://twitter.com/MesutOzil1088/status/627876928385642496

 

Źródło: BBC/twitter

O Marcin Lipiński

Redaktor naczelny Arsenalnews.pl. Obecnie student I roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wierny kibic Arsenalu, który dla Was z całą ekipą dostarcza najważniejsze informacje o ukochanym klubie z Londynu.

Zobacz również

Arsenal vs Watford – pora na pierwsze zwycięstwo

Przed nami kolejne trzecie już spotkanie Kanonierów w tym sezonie, tym razem przeciwnik z nieco ...

3 komentarze

  1. Nie widziałem końcówki, ale podobno nawet trener Chelsea pogratulował zawodnikom.

  2. Marcin Lipiński

    Chciał też Wengerowi, ale ten odmówił podania ręki. To znaczy Siwy zignorował Jose.

  3. Nie ładnie z strony Wengera. Mogą się nie lubić, ale jak ktoś chce pogratulować, no to rękę można podać.

Dodaj komentarz

albo