Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Plotki transferowe / Plotki transferowe: Kanonierzy zainteresowani Denisem Cheryshevem

Plotki transferowe: Kanonierzy zainteresowani Denisem Cheryshevem

Gazeta „AS” poinformowała dzisiaj swoich czytelników, iż Arsenal jest zainteresowany 24 letnim zawodnikiem Denisem Cheryshevem.

Rosyjski zawodnik w sezonie 2014/2015 został wypożyczony do Villarreal, ale kontynuował trening w Realu Madryt.

„AS” twierdzi iz Real Madryt ma zamiar wysłuchać ofert powyżej €21 000 000.

Denis Cheryshev bardzo dobrze pokazał się w przed sezonie w klubie Realu Madryt.

Na tą chwilę żaden z trenerów nie wypowiedział sie na ten temat.

Poniżej przesyłamy filmik pokazujący możliwości zawodnika.

O zawodniku

Urodził się w mieście Niżny Nowogród w Związku Radzieckim. Czeryszew rozpoczął swoją karierę w hiszpańskim klubie Sporting Gijón, gdzie jego ojciec Dmitri grał w tym czasie na pozycji napastnika. Niedługo później Dmitri przeniósł się do Burgos CF, także jego syn dołączył do młodzieżowego zespołu w kategorii wiekowej do lat dziewięciu. Czeryszew dołączył do Realu w 2002 roku. Rozegrał dziewięć meczów w zespole Castilla w Segunda División B w sezonie 08/09.W latach 2010-2012, również na trzecim poziomie ligowym Czeryszew rozegrał 61 meczów i strzelił 11 goli dla Realu B. Był ważnym punktem ofensywy w końcówce sezonu 11/12 pomagając drużynie w awansie do Segunda División po pięciu latach nieobecności. Zadebiutował w dywizji drugiej w dniu 17 Sierpnia 2012, rozgrywając pełne 90 minut w przegranym 1-2 wyjazdowym spotkaniu przeciwko Villarreal CF. 27.11.2012 zadebiutował w pierwszej drużynie w meczu Copa del Rey wygranym u siebie 3–0 przeciwko CD Alcoyano. W sierpniu 2013 roku został wypożyczony do hiszpańskiej Sevilli. Wraz z klubem ze stolicy Andaluzji zdobył puchar Europy. W czerwcu 2014 roku został ponownie wypożyczony tym razem do Villarrealu.

 

Zródło: Wikipedia

 

 

Komentarz redaktora

Gazety hiszpańskie słyną z tego, iż lubią troszkę naciągać historię. Wiec artykuł należy na razie potraktować jako plotka. Aczkolwiek czasami z tych plotek wychodzą transfery.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Olivier Giroud; Jonas Lossl

Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Kanonierów w styczniu

Asystent trenera reprezentacji Francji, Guy Stephane ostrzegł Oliviera Giroud, że musi opuścić Arsenal w styczniu. ...

4 komentarze

  1. Nie sądzę żeby to był dobry wybór może dla Liverpoolu ale nie dla nas

  2. Również też tak myślę ponieważ Arsene Wenger nie poszukuje takiego zawodnika. Szuka raczej pokroju Benzemy.

  3. Ogólnie fajny grajek – szybki i przebojowy, ale jakby miał rywalizować np z Walcottem na skrzydle to raczej grzałby ławe

  4. Raczej Villarreal powinien byc nim zainteresowany. Ostatnio mam takie dziwne wrażenie, że zawodnik czy jest dostępny czy też nie to Arsenal jest nim zainteresowany 🙂

Dodaj komentarz

albo