Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Per Mertesacker: Trener będzie musiał odpowiedzieć na trudne pytania z strony zawodników

Per Mertesacker: Trener będzie musiał odpowiedzieć na trudne pytania z strony zawodników

Per Mertesacker wypowiedział się na temat nastrojów w drużynie. Według Mertesackera, nastroje są jak najbardziej pozytywne, aczkolwiek Arsene Wenger już niedługo stanie przed drużyną i będzie musiał odpowiedzieć na parę trudnych pytań.

„Można zobaczyć iż mamy wspaniały, zżyty z sobą skład. To oznacza iż będzie trochę trudnych pytań do managera oraz trudnych odpowiedzi do drużyny, jak poradzimy sobie z kilkoma trudnościami.” – powiedział Per Mertesacker.

„Będą rozczarowania w drużynie. W przed sezonie jest łatwiej, ponieważ każdy będzie miał okazje zagrać, ale kiedy rozpocznie się sezon to każdy będzie chciał grać na swojej pozycji.”.

„Ale jesteśmy w dobrej formie. Kluczowe jest aby to podtrzymać i rozpocząć dobrze [ten sezon]. Jesteśmy pewni siebie, mamy dobrą sekwencję zwycięstw od Azji, Emirates Cup aż do Wembley.”.

„Mamy na razie dobry przed sezon, a na jego szczycie (końcu) jest trofeum Community Shield.”.

Pomocnik Aaron Ramsey dodał do tej wypowiedzi – „Jeżeli wszyscy będą trzymać formę, to będziemy mieć duże szanse. Miejmy nadzieje, iż każdy będzie w formie i będzie to udany sezon.”.

„Konkurencja jest dobra, mamy w sobie dużo jakości gry i wytrzymałości.”.

„Zawsze jest presja na Arsenalu aby wyjść i wygrać spotkanie, aby wygrać trofeum, wiec dla nas jako zawodników nie jest to nic nowego .”.

„Wiemy, iż mamy możliwości zrobienia tego, mamy dobry skład i jesteśmy również podekscytowani tym co może przynieść ten sezon .”.

 

Komentarz redaktora:

Jak widać nasi zawodnicy są podekscytowani i zadowoleni z przed sezonu. Na pewno wpłynie to dobrze na jeszcze większe zżycie drużyny. Co do przed sezonu to chyba lepiej być nie może. Nic tylko czekać na zwycięstwa w Premier League.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Jeden komentarz

  1. mateusz.stepien

    Oby tak się utrzymało nie tylko na początku sezonu ale przez cały sezon. Uważam, że mamy teraz bardzo dobry skład. Oby tylko nasz francuski napastnik jak najmniej wychodził. Bo nawet Ozilowi przeszkadzał w strzeleniu bramki 🙂 .

Dodaj komentarz

albo