Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Per Mertesacker: Nasza drużyna może więcej

Per Mertesacker: Nasza drużyna może więcej

Per Mertesacker twierdzi, iż z drużyny Arsenalu można wyciągnąć dużo więcej.

Co prawda na samym początku meczu z Crystal Palace, Kanonierzy zabezpieczyli drogę do zwycięstwa (po strzale francuskiego napastnika).

Per twierdzi jednak, że bramkę można było strzelić dużo wcześniej i ze drużyna powinna bardziej wykorzystywać szanse.

Oto co powiedział zawodnik.

„To było bardzo ważne, aby się odbić. Rozpoczęliśmy naprawdę dobrze, mieliśmy parę dobrych szans w pierwszych 10 minutach, ale mogliśmy strzelić bramkę wcześniej. Utrudniliśmy sobie gre, ale patrząc na całokształt mieliśmy bardzo zachęcający wynik.”.

„Byliśmy całkiem dobrzy w obronie, ale straciliśmy bramkę po dobrym strzale, gdzie Petr nie miał szans na obronę. Po przerwie przeciwnicy mieli szansę dobrego rozpoczęcia drugiej połowy [trafili w poprzeczkę] i to nas trzymało w grze. Potem zaczęliśmy grać i tworzyć dobre szanse do bramki.”.

„Mamy dobre parcie ataku. Stworzyliśmy dobre szanse, ale moglibyśmy je lepiej wykorzystywać, przynajmniej w pierwszych 10 minutach.”.

„Jesteśmy dobrzy w przerwach, dobrzy w grze kombinacyjnej i może coś z tego wyniknąć. To jest to czego potrzebujemy, to jest nasza gra, musimy na to liczyć.”.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo