Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Nowości / Per: Cech ma świetne pomysły

Per: Cech ma świetne pomysły

Per Mertesacker omówił jak wielki wpływ ma czeski bramkarz na szatnię Arsenalu. Petr Cech nie zadebiutował na Emirates w najlepszy sposób, jednak w meczu z Crystal Palace był w o wiele lepszej dyspozycji. Niemiecki obrońca sądzi, że doświadczony zawodnik stał się wielkim atutem drużyny z Północnego Londynu już od samego momentu przyjścia z Chelsea.

Jest bardzo doświadczony, zawsze ma dużo rzeczy do powiedzenia, które umacniają nas na duchu. Nawet jeśli przegrywamy to Petr ma kilka świetnych pomysłów, zarówno na boisku jak i poza nim. – stwierdził wicekapitan.

Jest na tyle doświadczony, że nie trzeba mu mówić co poszło źle (przeciwko West Hamowi – przyp. red.). Z mojego punktu widzenia, Petr powraca silniejszy nawet po słabszym meczu i nie mam wątpliwości, że będzie świetnym uzupełnieniem składu.

Nie tylko jeden błąd zaważył o straconej bramce (przeciwko West Hamowi – przyp. red.), zazwyczaj o utracie bramki stanowią 3-4 małe błędy, w analizie trzeba uwzględnić co zrobiliśmy źle jako drużyna. Ostatni tydzień był dla nas swego rodzaju przypomnieniem, że w Premier League trzeba się liczyć z każdą drużyną.

Mertesacker omówił także jak ważna jest komunikacja między bramkarzem a obrońcami, oraz jak układa się to w Arsenalu.

Jeżeli drużyna chce walczyć o najwyższe cele w Premier League to jej komunikacja pomiędzy obrońcami a bramkarzem musi być na najwyższym poziomie. Po przyjściu Petra musieliśmy to budować na nowo, jednak oboje już się doskonale rozumiemy i chcemy przenieść to na boisko. – tymi słowami zakończył swoja wypowiedź niemiecki obrońca.

Źródło: arsenal.com

O Jakub Świerczyński

Zobacz również

Wenger – Jak Theo oraz Hector się udoskonalili

Po tym, jak cała drużyna pokazała, na co ich stać stało się niezwykle trudno Bossowi ...

Jeden komentarz

  1. Marcin Lipiński

    Bo bramkarz najwyżej klasy i z meczu na mecz będzie bronił coraz lepiej. 🙂

Dodaj komentarz

albo

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *