Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Per: Cech ma świetne pomysły

Per: Cech ma świetne pomysły

Per Mertesacker omówił jak wielki wpływ ma czeski bramkarz na szatnię Arsenalu. Petr Cech nie zadebiutował na Emirates w najlepszy sposób, jednak w meczu z Crystal Palace był w o wiele lepszej dyspozycji. Niemiecki obrońca sądzi, że doświadczony zawodnik stał się wielkim atutem drużyny z Północnego Londynu już od samego momentu przyjścia z Chelsea.

Jest bardzo doświadczony, zawsze ma dużo rzeczy do powiedzenia, które umacniają nas na duchu. Nawet jeśli przegrywamy to Petr ma kilka świetnych pomysłów, zarówno na boisku jak i poza nim. – stwierdził wicekapitan.

Jest na tyle doświadczony, że nie trzeba mu mówić co poszło źle (przeciwko West Hamowi – przyp. red.). Z mojego punktu widzenia, Petr powraca silniejszy nawet po słabszym meczu i nie mam wątpliwości, że będzie świetnym uzupełnieniem składu.

Nie tylko jeden błąd zaważył o straconej bramce (przeciwko West Hamowi – przyp. red.), zazwyczaj o utracie bramki stanowią 3-4 małe błędy, w analizie trzeba uwzględnić co zrobiliśmy źle jako drużyna. Ostatni tydzień był dla nas swego rodzaju przypomnieniem, że w Premier League trzeba się liczyć z każdą drużyną.

Mertesacker omówił także jak ważna jest komunikacja między bramkarzem a obrońcami, oraz jak układa się to w Arsenalu.

Jeżeli drużyna chce walczyć o najwyższe cele w Premier League to jej komunikacja pomiędzy obrońcami a bramkarzem musi być na najwyższym poziomie. Po przyjściu Petra musieliśmy to budować na nowo, jednak oboje już się doskonale rozumiemy i chcemy przenieść to na boisko. – tymi słowami zakończył swoja wypowiedź niemiecki obrońca.

Źródło: arsenal.com

O Jakub Świerczyński

Zobacz również

Theo – Moja chemia z Alexisem

Nasze tempo oraz mobilność w ataku przykuła uwagę w meczu, który odbył się w środę ...

Jeden komentarz

  1. Marcin Lipiński

    Bo bramkarz najwyżej klasy i z meczu na mecz będzie bronił coraz lepiej. 🙂

Dodaj komentarz

albo