Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z szatni / Ox: zawsze bralismy na poważnie walke o puchary.

Ox: zawsze bralismy na poważnie walke o puchary.

Alex Oxlade-Chamberlain twierdzi, iż drużyna zawsze brała na poważnie walkę o puchary i nie tylko chodzi tutaj o Premier League.

W odpowiedzi na krytykę byłego zawodnika Manchesteru United Roya Keanea, zdobywca bramki w meczu z Chelsea wypowiedział się następująco.

„Myślimy poważnie o wygraniu trofeum. Osobiście – i mogę powiedzieć to również w imieniu drużyny – myślimy poważnie o wygraniu trofeum każdego roku” – powiedział Ox.

„Można to zobaczyć kiedy gramy. Wiele ludzi nie widzi jak jesteśmy rozczarowani oraz smutni po przegranym meczu.”.

„Zawsze chcieliśmy wygrywać puchary i w ostatnich latach trochę ich wygraliśmy. W tym sezonie chcemy być lepsi.”.

 

Komentarz redaktora

Alex nie musiał sie wypowiadać na temat: Czy Arsenal zawsze walczy o puchar. Ponieważ każdy kibic Arsenalu nigdy tego nie kwestionował. Zaczepki z strony dawnego zawodnika Manchesteru są nie na miejscu. Może oni w swojej drużynie mają takie problemy i zadają sobie takie pytania. Arsenalu zawsze walczy sie do końca nawet jeżeli statystycznie puchar nie może być zdobyty. Zawodnicy pokazali to w poprzenim sezonie.

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Zapowiedź 20 tygodnia Kanonierów

Wygrane dwa spotkania w tym tygodniu sprawia, iż można stwierdzić, że był to udany tydzień ...

Dodaj komentarz

albo