Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Ostatnie wiadomości
Home / Nowości / Z boiska / Nieprzyjemna sytuacja Giroud w polu karnym przeciwnika

Nieprzyjemna sytuacja Giroud w polu karnym przeciwnika

Olivierowi Giroud and Jamesowi Tomkinsowi udało się umknąć poważnej kontuzji, po tym jak uderzyli się głowami w meczu Arsenal przeciwko West Ham United.

Kanonierzy próbowali nadgonić bramkowy rezultat (2-0 dla West Hamu), podczas wykonywania rzutu wolnego Olivier oraz James zrolibi wyskok, który spowodował że ich głowy się spotkały. Oboje mocno upadli na ziemie.

Sanchez widząc tą sytuację (a będąc w polu karnym) wybił pikę. Mecz został zatrzymany. Francuz wyglądał jakby całkowicie stracił przytomność. Natomiast Tomkins zwijał się z bólu. Drużyna medyczna natychmiast wystartowała aby pomóc zawodnikom.

Po paru chwilach Olivier już był s stanie wstać i nie wymagał dalszej pomocy medycznej, natomiast James już taką pomoc musiał uzyskać za liniami boiska. Po chwili oboje mogli kontynuować grę.

Oczywiście takie wypadki się zdarzają i obaj zawodnicy będą musieli przejść testy medyczne.

Poniżej przedstawiamy galerię z wydarzenia.

 

 

Komentarz redaktora:

Takie sytuacje się zdarzają. Dziwy jest jednak fakt, iż żaden z trenerów nie zdecydował się na zmianę zawodnika w szczególności iż obaj trenerzy mieli rezerwowych napastników. Oczywiście zawodnicy wstali i niby czuli się dobrze, ale cała sytuacja tak nie wyglądała za fajnie. A wy co o tym myślicie ?

O Krzysztof Rzeszowski

Moja biografia nie jest dostępna :P

Zobacz również

Transmisja: Arsenal vs Manchester City

Serdecznie zapraszamy do transmisji. Transmisja rozpocznie się 25 lutego 2018 o godzinie 17:30 Transmisja w ...

Dodaj komentarz

albo